Článek na přání: Galaxy botky od El

Ahoj!
Rozhodla jsem se, že na tomhle blogu budu provozovat i rubriku pod názvem Článek na přání. Vždycky dvakrát do měsíce vyberu téma, o které si napíšete (takže už teď prosím pište náměty dolů do komentářů). Nemusí to být na téma kosmetické, ale možná bych byla i radši, kdyby bylo. Každopádně je to na vás 🙂
Trošku sobecky jsem si vybrala první téma já. Rozhodla jsem se, že udělám reklamu jedné hodně milé a talentované slečně, která si ji jistě zaslouží.
V poslední době se velmi rozmnožil Galaxy styl, který můžete vidět na tričkách, taškách, šátcích, nátělnících, prostě na všem na čem si vzpomenete. A když jsem jednou brouzdala po votocvohoz.cz, všimla jsem si, že jedna holčina dělá galaxy botky a bylo rozhodnuto.

Napsala jsem El, jestli by byl problém sehnat mi nějaké kecky (ještě obzvlášť s mojí malou velikostí nohy) a když mi napsala, že je uviděla v obchodě, poslala jsem jí peníze. Jasně, vždycky máte strach když platíte předem, ale tady jsem věděla a věřila, že se nic nestane. Vyšly mě celkem na 408 korun, což si myslím, není tak moc, když do toho musíte započítat tu práci, kterou si s tím El dá. Záleží to na druhu bot, ceně barvy atd. Dokonce mi El napsala, jestli chci dvacet korun zpátky, ale nechala jsem jí je :).

Peníze jsem jí poslala v pátek a ve středu jsem už měla boty doma, takže vážně super :).
Zatím jsem je využila jenom jednou, a to po cestě ze Stodolní (ha ha ha :D), protože po maturiťáku bych nedošla asi v podpatkách, ve kterých jsem přišla. Jinak zatím pořád pršelo (víte, jak je to s tím počasím) a myslím, že vytáhnout je ven v dešti není zrovna vhodné. Nechci si je zničit. Riziko, že by se barva smyla tam údajně není, jde mi spíš o samotné boty 😉

Kontakt na El: http://www.votocvohoz.cz/uzivatele/14446-elche nebo ji můžete najít na facebooku má stránku Galaxy botky od El, kde si můžete prohlídnout její výtvory (dělá například i boty na podpatku!)

To by bylo snad vše, doufám, že jsem na nic nezapomněla.
Tady ještě pár fotek:

6 Comments

 1. June 11, 2013 / 12:59 pm

  tie sú krásne 🙂 aj keď nie môj štýl ale sú nádherné 🙂

 2. June 11, 2013 / 2:11 pm

  Tak to je fakt šikovná slečna! Boty vypadají skvěle i když to není můj vkus 🙂

  Aňul

 3. June 11, 2013 / 6:39 pm

  taky se do toho budu muset pustit, to zkusit, ale boty sehnat nemůžu, tak na něco jiného 😀 protože třeba 300 se mi za boty, které můžu "zničit" dávat nechce 😉

 4. June 11, 2013 / 7:20 pm

  taky jsem za tu cenu našla, ale měli jen buď malé nebo moc velké :// takže děsný :// nemůžu na sebe vůbec boty za levno sehnat..

 5. June 13, 2013 / 5:24 pm

  Moc pěknéé 🙂

 6. June 16, 2013 / 7:15 pm

  Vyzerajú veľmi dobre 🙂 ale počasie sa zlepšuje takže hádam ich riadne vzužiješ 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *