Beauty

Recenze: Catrice oční stíny 070 Mud Spencer & Coralle Hill

Krásnou a pohodovou středu všem!
Dneska recenzuji opět oční stíny (já vím, je to už po třetí během měsíce a půl), ale slibuji, že příště přijdou na řadu sprchové gely!

Ke kosmetice Catrice se moc často nedostanu, protože jsem ještě nenašla místo, kde ji prodávají – kromě našeho Tesca. Vím, že v jiných městech ji prodávají v Rossmannu, ale já ještě neměla to štěstí na ni v nějakém Rossmannu narazit, a že jsem jich prošla tolik!

No, ale jednou jsme šli s taťkou pro něco do Tesca, tak jsem se na chvíli zastavila u toho stojanu. Musím říct, že výběr byl jasný, přilákala mě totiž zářivá korálová barva, kterou tato paletka obsahuje. Dále tam můžeme najít barvu šampaňského, a světle a tmavě hnědou.

Pigmentace stínů téměř ujde, jediné co mi vadí je, že práší a bohužel i přes primer mi stíny popadají do očí, které mě pak štípou, což není dvakrát příjemné. Jinak barvy jsou samozřejmě krásné, o tom není pochyb. Vytvoříte s nimi krásné líčení, jak na den, tak na nějakou párty. Vhodné jsou i na cestování – korálová tvářenka, a šampaňské nahradí rozjasňovač, co víc si přát? 🙂

Tuto krásnou paletku pořídíte za 114 korun 🙂
A já se s vámi opravdu už loučím, příště vážně ty sprchové gely 🙂

6 Comments

  1. Ta se mi hodně líbí :)).

  2. paletka je super, ale já bych si jí asi za tu cenu nepořídila… 🙂

  3. vyzerá super :))
    pokiaľ rada čítaš pozývam ťa na knižnu giveaway 🙂 http://fashion-paradis.blogspot.sk/2013/07/knizna-giveaway.html

  4. Najkrajší je tam ten ružový odtieň, aj keď neviem, či by som si ho dala na oči.

  5. Aj ja som si ju nedávno kúpila a som ňou úplne nadšená. Že sa prášia, vadí aj mne, ale do očí mi nepadajú (len ich mámpri líčení na stole, oblečení a po podlahe :D)

    TravelDreamLove

Leave a Reply

Required fields are marked*