Beauty

Šest krásných pískáčů od Gabriella Salvete

Krásný den všem 🙂
Vím, už dlouho nebyla recenze, tak se to budu snažit dnes napravit.

Jak jistě víte, už dlouho jsou v prodeji pískové laky značky Gabriella Salvete. Jejich odstíny neustále přibývají a přibývají, a tuším, že k dnešnímu dni má Gabriellka 16 odstínů těchto úžasných laků. Já jich mám doma šest. Není to zrovna nejlevnější záležitost, ale určitě se vyplatí do nich investovat. Jeden se dá pořídit za 89,90 (pokud si dobře pamatuji), ale v Tetě většinou na ně mají slevy, takže sehnat je za 65-70 Kč není vůbec žádný problém. Stejně tak jako Rossmann, který má slevy na určitou značku kosmetiky téměř pořád.

Jak se tak dívám na moji sbírku, většinou volím tmavší odstíny. No, podívejte se sami 🙂

Zleva:
06 – Acquamarina
14 – Blu Imperiale
08 – Azzuro
02 – Sapphire
11 – Blueberry Milk
07 – Princess

Bohužel se mi líbí i ty světlé, takže to vidím tak, že budu mít všechny 😀 Jak jste na tom vy s těmito laky? 🙂

Mimochodem na Votocvohoz.cz prodávám krásný svetr, který je mi bohužel velký. Kdo by měl zájam, tak ZDE. Budu moc ráda 🙂

5 Comments

  1. Laky jsou už na pohled nádherné, já zatím doma nemám ani jeden jelikož se mi je nechce kupovat bez akce, ale snad i u nás na ně bude v brzké době nějaká ta sleva:)

  2. Já mám oranžový doma… je naprosto úžasný. V létě se nehty krásně třpytí zlatavými odlesky a v zimě dodávají mým bílým mrtvolným rukám šmrnc…:-) tyhle laky jsou prostě boží!!! Akorát se rychleji spotřebovávají..což zase na stranu druhou tolik nevadí, aspoň se stihnou vypotřebovat než se začnou táhnout. 🙂 Jednou mi takhle ten lak spadl na zem když jsem si lakovala nehty a bylo to na podlaze, na stole, na papučích … katastrofa to odlakovávat teda!!!! Ale nakonec jsme to se Zu zvládly.:-)

  3. D+S

    vyzerajú skvelo 🙂

  4. Nádherné farby. Aj aj si už dlho chcem kúpiť od Gabrielly Salvete ten ružový lak úplne napravo.

Leave a Reply

Required fields are marked*