Tapi Tea, nápoj, který má koule

Krásnou středu všem 🙂
Na úvod bych vám moc chtěla poděkovat za to, že tady stále chodíte i přes to, že zrovna moc aktivní nejsem. Věřte, že se snažím na tom pracovat a vy jste pro mne velký hnací pohon, protože i když vy tady žádnou aktivitu nevidíte, chodím tady opravdu každý den se minimálně podívat, jestli má pořád někdo zájem tu chodit 🙂
Opravdu na tom pracuji a jsem ráda, že jste to tady ještě nezabalili a dáváte blogu pořád šanci :). Není to tak jednoduchý, jak jsem si myslela. Škola a brigáda zabere opravdu hodně času.

Dneska bych se ráda bavila o jenom úžasném nápoji, který se jmenuje Tapi Tea. Určitou pozornost jsem mu věnovala i na mém starém blogu. Už od malička patří čaj (v jakékoliv formě) mezi můj oblíbený nápoj a proto, když jsem objevila tohle, musela jsem ho hned vyzkoušet.

Jaké ingredience tvoří Tapi Tea?
• asijský sypaný čaj
• ovocná složka
• mléko (pouze pokud chcete mléčný a ne fresh nápoj)
• tapiokové kuličky, což jsou nejzábavnější ingrediencí tohoto čaje, které se nasávají tlustým brčkem.

Kde si můžete Tapi Tea koupit?
• Nákupní centrum Eden nebo Harfa v Praze
OC Futurum, Ostrava
• Nově také Nová Karolina, Ostrava

Já žiji v Ostravě, takže si pro něj chodím do Futura. Od té doby, co je i v Karolině, jsem tam ještě nebyla 🙂

Ceník
Jeden čaj stojí v Ostravě okolo 58 korun (300 ml) nebo 68 korun (500 ml). Pokud budete chtít do čaje porci kuliček navíc, připlatíte si 10 korun. Původně byl každý desátý čaj zdarma (ten jsem zrovna měla já včera :D), nově je zdarma každý osmý.

Všechny příchutě si můžete najít na http://www.tapitea.cz/

A co vy? Znáte tento úžasný nápoj? Jaký je váš nejoblíbenější? 🙂


zdroj: tapitea.cz

6 Comments

 1. November 13, 2013 / 10:34 am

  Ahojky, já jsem ho teda ještě neměla, ale všichni si ho hrozně pochvalují…. pro mne to je ale strašně předražené musim říct… v karolině jsem byla včera a ten stánek je hnedka u hlavního vchodu.:-)

 2. November 13, 2013 / 2:16 pm

  Nemám ráda ovocné čaje 😀 Jedině ledový broskvový jinak ne, pak jen černý a nebo příchutě jako karamel, vanilka, čokoláda a podobně 🙂

 3. November 13, 2013 / 2:44 pm

  Miluji Tappitea :D! Objevila jsem ho teprve teď v září a jsem na tom přímo závislá. Já mám nejradši asi hroznový nebo jahodový čaj a většinou to vždycky míchám s koulemi i želé ♥ Taky chodím do Futura, sice jsem byla i v Karolíně, ale tam mají menší výběr 😀

 4. November 14, 2013 / 9:59 am

  nejvíc teď ujíždím na bubble tea, což je něco podobného, akorát je navíc ještě želé nebo praskající kuličky (místo nebo k těm tapikám) ale to asi znáš 😀 je teda trochu dražší, ale závislost se na tom dá vybudovat pěkná)

  • November 14, 2013 / 10:27 am

   Pokud vím, to je to stejné 😉 akorát jsem tu zapomněla dát fotku 🙂

 5. Anonymní
  July 4, 2014 / 7:44 pm

  bubble tea mi teda vůbec nechutnal, lepší je Tapi Tea 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *