Nezařazené

Jediný volný víkend je už pryč.

A opět je dneska pondělí a opět do práce. I když mi je to jedno, když jsem tam stejně skoro každý den i o víkendech.
V pátek mi přijela kamarádka Kristýnka, která byla u nás v Ostravě vůbec poprvé. Snad se jí tu alespoň trochu líbilo. Já zase měla možnost navštívit místa, kde jsem dlouho nebyla :).

Přivezla mi i nějaké věci, jako například úžasné sušenky, na které má zrovna na blogu recept.

Dále čokoládu na které je Mickey 🙂 a úžasnou věc s pejskem, do které můžu dávat papíry 🙂


Potom mi přivezla gumičky na dělání náramků, ale o ty jsem ji požádala, ať mi je tam u ní koupí 🙂

Potom ještě mýdla, který sama vytvořila a peeling, mléčnou koupel a sůl :).

A všechno mi to dovezla v takové krásné tašce 🙂 Takže děkuji moc! 🙂

První den jsme šly nakupovat. Projely jsme Avion Shopping park, kde byly 15. srpna slevy. Byly jsme i v Ikeii a prostě nakupovaly a nakupovaly :D.

Druhý den jsme měly původně jet do ostravské Zoo, ale bylo pěkně hnusně a pršelo, že jsme opět skončily v Obchoďáku. Takže jsme šly pro změnu do Forum Nová Karolina, kde jsme se schovávaly před deštěm.

Ještě předtím jsme ale byly na vyhlídkové věži ostravské Nové radnice, z které jsem vám pořídila pár fotek :).  Nakonec jsme v sobotu byly se podívat ještě na Miniuni 🙂

V neděli jsme doháněly to, že jsme nechodily moc po památkách. Zašly jsme si na výstaviště na výstavu koček a hned z ní potom na Slezskoostravský hrad 🙂 Z toho jsme šly ještě do sklepa strašidel. Víc fotek ale na Kikčiném blogu (přidávány budou asi průběžně ;D)

Já jsem za ten víkend moc ráda 🙂 Viděla jsem zase po pár měsících kamarádku a prohlédla si místa v Ostravě, kde jsem hodně dlouho nebyla, i přes to, že tu žiju :).

A jaký byl váš víkend? 🙂

Tags:

7 Comments

  1. je to možné? Jsem Ostravačka a ještě jsem nebyla na radnici na vyhlídkovou věž:D Co nejdřív to musím napravit. Krásné fotky:) franckovaveronika.blogspot.cz

    1. Já už tam byla teda po několikáté, ale už taky hodně dlouho ne (teda do soboty 😀 )

  2. Já teda na věži taky ještě nebyla, ale před nedávnem jsem poprvé zašla na Emu, a výhled byl hodně podobný a super 🙂 Škoda jen, že to okolí haldy vypadá hrozně.

  3. Na vyhliadkovú vežu by som šla hneď ale do McDonaldu ma nič nedostane. 🙂

  4. No, ale orientovala jsem se tam líp jak ty 😀

  5. Ty gumičky fakt dost teď frčej 🙂 Na mém blogu probíhá *GIVEAWAY* o bělící pásky na zuby od CREST, přijď se podívat a zasoutěžit!♥ Budu moc ráda, když se přidáš 🙂 Blog ϐook of ϐeauty

  6. No to sladké mě moc láká :D.

Leave a Reply

Required fields are marked*