New in: Doplňky od Wayfarer

Ahoj Charmings!
Dlouho jsem sháněla nějaký doplňek na ruku, s kterým bych mohla jít na ples, tak aby mi ladil se šaty. Ve stejnou dobu mi přišla nabídka na spolupráci od jednoho zajímavého e-shopu Wayfarer.cz.
Tento e-shop jsem znala už předtím a dlouho jsem z něj plánovala nějakou objednávku. Paní nebo slečna, která mi napsala, byla opravdu moc milá a nebyl sebemenší problém v domluvě. Tak jsem si řekla, proč ne.
A našla jsem přesně to, co jsem hledala.

Přesně tento náramek mě praštil do očí, protože perfektně ladí k mým šatům, které jste mohli vidět na mém instagramu. Bohužel jednu výtku k němu mám, nejde upravit při zapínání, což je nevýhoda pro mé zápěstí, které je snad nejužší na světě.
Jinak je ale hrozně krásný a naštěstí mi zase o tolik větší není :).

Protože jsem blázen do náušnic, hlavně těch visacích, musela jsem je také zařadit do své objednávky. Navíc vždy jsem si přála podobné lístečkové náušnice, takže je konečně mám :).

Poslední věcí, která mi byla poskytnuta je tento řetízek s nápisem Love. Moc se mi líbil, škoda jen, že nebyl i v jiné barvě, protože si teď k němu budu muset dokoupit i náušnice nějaké.

Děkuji moc www.wayfarer.cz   za poskytnutí těchto doplňků. Snad je jednou uvidíte i v některém Outfitu.

7 Comments

 1. April 2, 2015 / 7:31 am

  Mivam ten samy problem. Loni k narozkam jsem dostala naramek od mamci, detskou velikost a je mi velky 😀 To same prstynky, vetsina je mi velka. Od pritele jsem jeden dostala, trefil se, ale pani v klenotech mu vymlouvala, ze mi rozhodne bude maly, jeste se mi protaci 😀
  Moc se mi ale libi nausnice a retizek 🙂
  Beauty of pink / Knižní regál

  • April 2, 2015 / 7:37 am

   To jsem ráda, že v tom nejsem sama. Mohli by pro nás dělat menší velikosti 😀

 2. April 2, 2015 / 8:33 am

  Tento e-shop mám moc ráda, jeho výrobky jsou moc hezké a především originální 🙂 Z tvých produktů se mi nejvíce líbí ty lístečkové náušnice, určitě budou vypadat velmi elegantně 🙂
  http://milujemekihy.blogspot.cz

  • April 2, 2015 / 8:41 am

   Jo to je pravda, taky je teď nosím nejčastěji 🙂

 3. April 3, 2015 / 11:55 pm

  Krasne kousky 🙂 Me je take snad kazdy naramek velky 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *