Nezařazené

Back To School: 3 Outfit Ideas!

Ahoj Charmings!
Někteří mají za sebou už skoro měsíc školy, ale já teprve týden (my vysokoškoláci se prostě máme 😀). Proto jsem se ještě odvážila sem přijít s dalším Back To School článkem. Článek o rychlých snídaních do školy naleznete ZDE.

 
První outfit: Zvolila jsem klasické šedé tílko, kraťásky a košili, kterou bych nejspíše uvázala kolem pasu. Jinak košilový typ nejsem. Pokud by ale venku byla zima nebo foukalo, určitě skvěle poslouží místo mikiny. A myslím, že černými botkami určitě nic nezkazíte.


Druhý outfit: Vybrala bych ho v případě návštěvy divadla, focení, a nebo prostě sukňové nálady 🙂 Zvolila jsem trošičku praštěný top, který se mi moc líbí a klasickou skater sukni. Balerínky jsou trošičku praštěné, ale roztomilé.

Třetí outfit: Volila bych ho v případě už těch pravých podzimních dní. Tričko s potiskem, potrhané džíny a skvělá bundička, která tak akorát zahřeje. Ano, to je můj styl. Šálu nebo šátek bych volila už v případě velké zimy nebo prostě jenom tak :).

Všechny outfity jsem skládala tak, aby působily hodně pohodlně. Musíte v nich přežít několik vyučovacích hodin, no ne? 🙂

8 Comments

 1. všechny tyhle outfity nějak tak nosím, mám ráda takový styl 🙂
  Denisse Beauty

  1. Věděla jsem, že se ti budou líbit! 🙂 Mě se celkově ten druhý outfit líbí, ten crop top je boží 😀

 2. Nejvíce se mi líbí outfit číslo 3. Na podzim by to pro mě byl outfit č. 1.
  http://lovelylady6.blogspot.cz/

 3. Ani jeden outfit není přímo můj styl, ale na někom jiném než na mě by se mi asi líbily 😀 🙂 Ale nejvíc se mi líbí ten třetí – i když tričko s nápisem love bych si nikdy nevzala 😀

 4. Pěkné looky, asi nejvíce se mi líbí ten třetí 🙂
  The Colorful Blog

 5. Mě se nejvíce líbí první a třetí outfit. U třetího outfitu je skvělá hlavně ta bundička, kterou bych taky chtěla. 🙂
  welcometomyworld

Leave a Reply

Required fields are marked*