Nezařazené

Brandnooz Box – Leden 2016

Ahoj Charmings!
Je poslední čtvrtek v měsíci a to znamená Brandnooz Box! Musím říct, že oproti minulé edici, která byla trochu zklamání, jsem nadšená! 🙂

Box tentokrát obsahoval 8 věcí a musím říct, že z něj využijeme doma úplně všechno 🙂

První, co jsem z boxu vytáhla, byly tyto dvě polévky v sáčku od Maggi. Jedná se o písmenkovou a rajskou příchuť. Obě dvě miluji, takže se na ně hodně těším. Jedno balení jsou tři porce, takže se doma nějak o to podělíme 🙂 Každá stojí 24,90 Kč.

Druhou věcí je jíška od Vitany. Byly dvě možnosti, tmavá a světlá varianta. K nám domů dorazila ta tmavá a jsem ráda. Mám takový pocit, že je trošku „zdravější“ 😀 Tato jíška je novinkou ledna 2016 a 190g stojí 29,90 Kč.

Další novinkou ledna 2016 jsou tyto Mentos s příchutí čokolády. Jsem na ně dost zvědavá. Jsou jak ve variantě hnědé čokolády a bílé čokolády. Obě zároveň s karamelem. Jsem moc ráda, že do boxu byly zabaleny obě varianty. Já bílou čokoládu moc ráda nemám, ale i tak jsem na ně zvědavá! Z tohoto produktu jsem zatím asi nejvíc nadšená. Uvidíme, jak bude chutnat 🙂 Jeho cena je 19,90 Kč.

Brandnooz box se spojil asi s Mix.it, protože nám poslal Mixitku, kterou jsem vždycky chtěla vyzkoušet. Bohužel ale k mé smůle, jsem alergická na ořechy, takže Mixitku si vezme mamka. Cena této tyčinky je 39 Kč.

Dalším „mlsáním“ je Ricola, kterou jsem také vždycky chtěla ochutnat. Trošku mám obavu z té příchutě, ale snad to tak špatné nebude 🙂 Tohle balení stojí 29,90 Kč.

Teď už k tekutým produktům. V boxu byla jablečná šťáva Pure, která mě trošku zarazila její cenou, ale dost se na ni těším. Tohle balení stojí totiž 27,90 – 34,90Kč.

Rotkäppchen je šumivé víno z Německa. V boxu bylo balení dvě deci, ale prodává se v 0,7l lahvi za 139 Kč.

A posledním produktem je pivo Březňák. Věřím, že z něj bude mít taťka radost 🙂

Z dnešního článku je to všechno. Jak se lednový box líbí vám? 🙂

8 Comments

 1. Mixitka <3 Ricola <3 Polívky <3 Takový mňamky :3

 2. Ty nový Mentosky vypadají vážně moc dobře, skoro stejné bonbony jsem kdysi měla od jiné značky, tak musím vyzkoušet i tyhle 🙂

 3. Já doufám, že Mentosky nejsou jen limitka, protože ty bílé jsou naprosto výborné. 🙂
  Beauty of pink / Knižní regál

 4. Zaujaly mě Mentosky!

 5. Já mám světlou jíšku 😀 a na ten sekt si počkám na jahody 😀

 6. čoko mentos! <3 tak to by som rada vyskúšala! 🙂 A mixitku tiež, škoda, tej tvojej alergie :/ majú vlastne nejakú, ktorá je bez orechov?

  1. Já myslím, že mají, ale byla to proteinová nebo kávová 🙂

 7. Dobrý box 🙂 ty mentosky jsem ještě nikde neviděla 🙂

  eL

Leave a Reply

Required fields are marked*