Lifestyle

Mé TOP 3 oblíbené zahraniční lifestyle youtuberky

Ahoj Charmings!
Abych byla přesná, článek se bude týkat vlastně 4 oblíbených youtuberek, ale pouze 3 oblíbených youtube kanálů. Proč? Hned vám to vysvětlím 🙂

1. Niki and Gabi
Tento youtube kanál totiž vlastní dvojčata. Niki a Gabi. Na jejich youtube kanálu naleznete všechno možné, od DIY přes scénky až po covery známých písní. Já si je oblíbila také i díky jejich formátu Wheel of Fashion, na který se taky ráda mrknu.

2. Bethany Mota  
Řekla bych, že každý, kdo se nějak pohybuje v blogerském/youtuberském světě musí znát Bethany Mota. Je to jedna z nejslavnějších dívčích youtuberek a loni byla dokonce i v Praze. Já si ji oblíbila především pro její DIY videa, ale má i další zajímavé formáty.

3. Zoella
Tato youtuberka z UK snad ani nepotřebuje komentář. Nejspíše ji zná opravdu každý. Řadím ji do Lifestyle, protože do článku o beauty youtuberkách se mi nevešla mi přišlo, že poslední dobou tolik beauty videí už ani netočí.

A jaká TOP 3 je ta vaše? 🙂 

Tags:

4 Comments

  1. ty dvě první asi neznám 😀 jdu na ně kouknout 😀

  2. První neznám a fashion wheel mě úplně dostalo! U nikoho jsem to neviděla a přijde mi to super originální!!! 🙂 Bethany je moje oblíbenkyně, je neskutečně milá! A naopak Zoella mě nikdy nijak neuchvátila asi jako jedinou na světě! 😀
    http://www.lifestylebirdie.com

  3. Zoella je skvělá, já mám dál z "holek" ráda Helen Anderson, Nikkie Tutorials, LaurDIY, nebo Karissu Pukas 🙂

    Nikola Mills

    1. Karissu taky sleduji 🙂

Leave a Reply

Required fields are marked*