Beauty

L’Oreal La Palette Nude – Recenze

Je to už pár týdnů, co mě e-shop Parádivka.cz oslovil, zda bych si vybrala některý z jejich produktů, vyzkoušela jej a napsala článek. Řekla jsem si proč ne, každý z nás nějak začínal, každý z nás se chce nějak prosadit.

Tento e-shop se specializuje na kosmetiku pečující, ale můžete zde najít i několik dekorativních kousků. Ze značek můžu jmenovat např. L’Oreal, Mixu, Vichy nebo třeba La Roche-Posay. Já si vybrala paletku očních stínů od L’Oreal, která nese název La Palette Nude. Tato paletka se prodává ve dvou variantách, já mám 02 Beige.

Recenzi začnu asi balením. Jedná se o krásnou menší paletku, která je svým balením velmi vhodná na cesty. Je malá, úzká, skladná. Paletka obshauje i poměrně velké zrcátko, ve kterém nemám sebemenší problém se nalíčit. Na zadní straně paletky jsou nakreslené odstíny očních stínů, které paletka obsahuje. Velmi se mi líbí také kombinace černého obalu a zlatého písma.

Jak můžete na fotce vidět, paletka obsahuje deset nádherných očních stínů, které se hodí jak pro každodenní líčení, tak i pro tmavší kouřové líčení. Paletka obsahuje šest matných stínů a zbývající čtyři stíny mají lehký shimmer. V paletce je přiložen také oboustranný štěteček, přičemž na jedné straně je pěnový aplikátor a na druhé straně štěteček, který se hodí např. do záhybu oka :).

Nenechte se zmást druhou fotku, ale stíny v paletce jsou opravdu teplejšího hnědého rázu. Teď už ale k jejich pigmentaci. Ta bohužel není nijak výrazně dobrá a musím říct, že od značky, kterou považuji za tu lepší drogériovou, jsem čekala něco trochu víc. Některé stíny jsou pigmentované lépe, jiné naopak hůře. A některé vypadají hodně podobně, ne-li stejně, i když se v paletce tváří každý jinak. Ráda bych ještě podotkla, že jsem stíny na ruku musela nanést několikrát, aby bylo na fotce vůbec něco vidět. No posuďte samy:

Na očním víčku to také není o nic lepší. V závěru bych tedy ráda řekla, že paletka není úplně nejhorší, ale viděla jsem i mnohem lepší. L’Oreal je jedna z nejdražších drogériových značek u nás, takže jsem opravdu čekala něco víc. Kvůli její velikosti ji asi nejspíše někam na cesty vytáhnu, ale doma? Kdo ví. Myslím, že mnohem větší službu vám ve stejné v lepší cenové kategorii udělá Sleek, a to počítám i s poštovným. Stíny od nich jsou totiž ve větším balení, paletka je levnější i když započítám poštu a hlavně, stíny jsou opravdu moc dobře pigmentované.

A co říkáte na tuto paletku vy?

7 Comments

 1. Paletka vypadá pěkně, žádé než hnědé odstíny nepoužívám. Ani jsem nevěděla, že L´oreal má také paletky na oči 🙂
  Soutěž o balíček kosmetiky

 2. Skoda te pigmentace, na pohled vypada paletka ale krasne. Jinak e-shop jeste neznam, tak mrknu.
  Beauty of pink / Knižní regál

 3. Mě tahle paletka vůbec neláká, nevím proč :/
  Denisse Beauty

 4. Zavřená vypadá dobře, ale odstíny také, jen ta pigmentace by mohla být na Loreal lepší 🙂
  Miska blog

 5. Paletka má krásné barvy, jen škoda té pigmentace 🙂

  AXE Giveaway | Another Dominika

 6. škoda toho…naozaj majú drahšie produkty, a často nájdeme aj lacnejšie a lepšie 🙂
  MakeUpByVeo

 7. Pigmentace je pro mě důležitá – škoda

  Giveaway na září 

Leave a Reply

Required fields are marked*