Nejoblíbenější vánoční rtěnky

Krásný den všem!
V dnešním článku vám ukážu mé oblíbené Vánoční rtěnky, respektive rtěnky, jejichž červená barva přímo křičí slovo “Christmas”.

Jako prvním vám představím tuto rtěnku od Rimmel London, která vznikla ve spolupráci s Kate Moss. Určitě pro vás není překvapením, protože tyto rtěnky mám opravdu ráda a na blogu jsem to nejednou zmínila. Tato červená řada je matná a najdete v ní všechny odstíny červené nebo třeba růžové. Na Vánoce se podle mě nejvíce hodí tato v odstínu 110.

Druhá rtěnka a zároveň obrovský držák je tato od LASplash Cosmetics. Mám ji v odstínu 03 Poppy Red a dostala jsem ji snad v nějakém ještě Lady Boxu. Drží opravdu krásně a je to taková neutrální pravá červená. Ani moc světlá, ani moc tmavá, ani s kapičkou jiné barvy. A přesně pod takovou červenou si představuji typické vánoční barvy v Anglii. Co myslíte?

No a kterým barvám dáváte na Vánoce přednost vy? Jaká je za vás ta pravá vánoční červená? 🙂

6 Comments

 1. December 14, 2016 / 5:21 pm

  Já mám taky na Vánoce nejradši červené nebo vínové rtěnky. Podle mého to k tomu prostě patří. Ty tvé jsem nezkoušela. Já mám jendu od Alvedere a Elfu a jsou super. 🙂

  Dnes začínám sérií vánočních článků, tak se podívej – samozřejmě pokud budeš chtít. 😀 Hezké Vánoce!

 2. December 15, 2016 / 1:05 pm

  Moje Vánoční rtěnka je L'Oréal Blake's Pure Red – z tý jejich Color Riche řady, což je podle mě ta pravá Vánoční červená 🙂 Jinak ale nepohrdnu i rudýma rtěnkama, které mám prostě vždycky nejradši pro jakoukoliv příležitost.

  Nikola Mills

 3. December 16, 2016 / 7:59 am

  Ten odstín od Rimmel mám také! Druhá vypadá velmi dobře!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *