Sbírka mých křiváků

Když jsem přijela do Londýna, můj styl oblékání se velmi změnil. Zejména díky větším finančním možnostem. A objevila se u mě nejedna úchylka. Největší z nich je asi právě na křiváky, kterých mám víc než dost. Přitom to začalo jednou nevinnou koženkovou bundou…

A teď už mám těchto bundiček deset. Kdy je přestanu nakupovat, to netuším. Mám už totiž téměř všechny barvy. Akorát k růžové mě to moc netáhne. Ale minimálně jednu smaragdovou určitě potřebuji.

Tato černá bunda sice není křivákem, ale všechno tohle šílenství s ní začalo. Všichni mě chválili jak moc mi sluší a já se do ní prostě zamilovala. A konec konců, nějakou černou jsem potřebovala i do práce, takže kdo by si bundu pod takovou výmluvou nekoupil že? Pořídila jsem ji za 25 liber v TKMaxx.

Druhý kousek sice taky není křivák, ale je to jedna z mých nejoblíbenějších bundiček. Pořídila jsem ji v TKMaxx za stejnou cenu a byla to moje druhá bunda do sbírky. V nádherné vínové barvě, která je jednou z mých nejoblíbenějších.

I má třetí bunda sklidila obrovský úspěch. Je ze stejného obchodu za stejnou cenu a tahám ji celkově asi nejčastěji.

K těmto třem bundičkám přibyl po pár dnech i křivák. Je z New Looku, ale jeho cenu si už opravdu nepamatuji. Je trošku kratší a myslím, že jsem si mohla vzít i větší velikost. Ale i přes to ho občas ven vytáhnu.

O pár měsíců (dobře, možná jenom o jeden) jsem měla chuť si koupit černou bundičku, ale s páskem. Protože přece má první černá bundička žádný pásek nemá #logikalucie. No a tak jsem si objednala tuším z Pretty Little Thing tuto krásku.

No a pak mě čekala návštěva Česka. Ještě před ní jsem projížděla vinted a hledala, co hezkého bych si mohla koupit a vzít si to zpátky do Londýna. A tak jsem přišla k této bundičce z Clockhouse, která mě vyšla asi na jenom dvě stovky.

Chvíli na to přišla na řadu okrová barva. To je tak, když začnete skládat skvělé outfity a přemýšlíte, co k sobě sladit. No a máte okrové boty, takže potřebujete okrovou bundu. To dá rozum. Bohužel si nepamatuji ani cenu, ani e-shop, ze kterého jsem ji pořídila.

Velkou radost jsem si udělala jednou v Bershka, kde jsem pořídila tento krásný rudý křivák za nějakých 25 liber. A chválí mi ho i cizí paní na ulici, takže jsem z něj opravdu nadšená.

Poslední dvě radosti v mé sbírce jsem si pořídila minulý týden. Fialová bundička je z River Island a je to nejdražší z těchto všech bund, kterou vlastním. Stála 60 liber a já jsem prostě nemohla vydržet do slev. A bílá bunda je z Bershka, která je za stejnou cenu, jako ta červená.

Z mé sbírky je to vše. Budu ráda, když mi dáte vědět do komentářů, která z těchto bundiček se vám líbí nejvíce a jestli také máte nějakou takovou úchylku 🙂

Budu se na vás těšit u dalšího článku!
Vaše L.

11 Comments

 1. August 22, 2017 / 1:31 pm

  bundy mi nic neříkají, jsem ráda, že mám jednu na podzim, jednu na zimu a jednu lehkou do deště 😀 ale třeba tašky <3 😀

 2. August 22, 2017 / 4:54 pm

  To je teda pořádná sbírka! Já to s křiváky a koženými bundami zkoušela, jenže mi žádná neseděla a po několika pokusech jsem to vzdala. A v ten moment se ve mně probudila láska k džínovým bundičkám 😀

  Karolína & Maličkosti ze života

 3. August 22, 2017 / 6:04 pm

  Téda, ty jich teda máš! To já vlastním jeden v nude odstínu z Primarku a jsem spokojená 😀

 4. August 22, 2017 / 6:26 pm

  Bože můůůůj, tohle jsem neměla vidět 😀 Světle modrá, tmavě modrá a ta lila! Zamilovala jsem se. Já úchylku tedy na žádné oblečení nemám, spíše na kosmetiku 😀

  http://life-by-marie.blogspot.cz/

 5. August 22, 2017 / 8:23 pm

  Wow, docela sbírka 🙂 Já mám jenom 1 křivák, ale chci si pořídit ještě nějaký nový 🙂

 6. August 26, 2017 / 12:51 pm

  Ten hnědý a žlutý bych brala hned! Křiváky mám tuším dva – černé, ale zas tolik si na ně nepotrpím 🙂

  Lady Lenna

 7. August 26, 2017 / 5:24 pm

  Aha, hm, k čemu tolik křiváků? Tolik nemám bund celkově včetně zimní a kabátu… 😀

 8. August 26, 2017 / 9:11 pm

  Ty krááso.. fakt sbírka, já mám jednu tmavě modrou, která je hodna vyhodit a ty jich máš od každé barvy jednu. Mě se líbí třetí a čtvrtá.

 9. September 3, 2017 / 7:19 pm

  Božíí! Ten tmavě modrý, tmavě žlutý a ty dva poslední světlé jsou TOP! JEště ti chybí už jen bordó:-). Máš je fakt skvělý!

  Měj se krásně!
  papa ByGabra

  http://www.bygabra.cz/

 10. September 3, 2017 / 7:41 pm

  Ty jo ty jich tedy máš..:D Já mám tedy jen jeden černý..:D Líbí se mi ten hořčicový.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *