Everything is burgundy

Na každém ročním období se snažím najít něco pozitivního. Na jaře je to to, že už se pomalu zbavujeme sněhu, v zimě jsou to Vánoce, v létě krásné teplé počasí a na podzim jsou to barvy. Nádherné barvy podzimu. Žluté a červené listí, tmavě zelené, smaragdové a někdy jsou listy zbarvené až do fialova. Přesně v takových tónech se pak odráží i podzimní móda. Mou nejoblíbenější barvou je burgundy, vínová, malinová. Doma se mi tak válí několik kousků a ty nejoblíbenější vám v dnešním článku představím.

Na úvodní fotce můžete vidět můj oblíbený svetr a obrovskou šálu z Primarku. Boty jsem vám představila už v jednom z předchozích článků, ve kterém jsem vám ukázala svou sbírku bot.

Vínové tílko jsem pořídila taky v Primarku, stálo dvě libry a nosím ho velmi ráda. Lip kit od mé kdysi hodně oblíbené zpěvačky Cheryl jsem koupila v Superdrugu a absolutně netuším, jestli dorazí do Česka. Tady je to ale horká novinka od značky L’Oreal. Peněženku od značky Guess jsem koupila loni a jsem s ní moc spokojená. Jinou nepoužívám vůbec, což je na ní asi už pomalu i znát.
Mým oblíbeným kouskem je také bundička v burgundy barvě, kterou kombinuji hlavně s botami na první fotce. Na fotce je spolu s paletkou od Sleeku s názvem Vintage Romance, která obsahuje nádherné vínové odstíny.
Mikinu s nápisem “No boyfriend no problem” jsem dostala loni jako dárek k Vánocům. Jak jinak, než v mé oblíbené barvě. Na podzim tahám i punčocháče ve vínové barvě, které taky kombinuji s již zmíněnou bundičkou. A další lip kit, tentokrát od Makeup Revolution.
Dalším vínovým kouskem jsou tyto jegginy, které jsem koupila opět v Primarku. Mé dlouhé kozačky jste také na blogu mohli vidět, ty jsou z New Looku.
A jako poslední vám tady ukážu šaty, které jsem kupovala přes internet a zatím mi stále visí ve skříni, protože mi byly těsné. Vzhledem k tomu, že jsem ale poslední týden dvě kila zhubla, bych je konečně mohla zkusit vytáhnout i ven 🙂 
Doplněk je od značky Deltimo 🙂
Z dnešního článku je to vše. Máte i vy nějakou takovou oblíbenou podzimní barvu? 🙂
Budu se těšit u dalšího článku.
Lucie

5 Comments

  1. October 30, 2017 / 11:44 am

    Vínová je krásná barvička, hlavně na podzim. Já teda asi nenajdu nic z touhle barvičkou. 🙂

  2. October 30, 2017 / 12:50 pm

    Na ten lipkit od cheryl koukám od momentu, co vyšel. Má nádhernou barvu!

  3. October 30, 2017 / 8:27 pm

    Super barva!!! Líbí se mi svetr, peněženka a šála!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *