Glitter Bomb Palette vs. Moondust Palette

Jak víte, tyto třpytivé odstíny jsou opravdu něco pro mě. Už v minulých článcích jste mohli vidět recenzi jak na Glitter Bomb paletku od Too Faced, tak na Moondust stín od Urban Decay. Glitter Bomb a Moondust jsou dvě velmi podobné paletky dvou velkých kosmetických značek a já jsem prostě doma musela mít obě. Která je ale podle mě lepší? Kterou se víc vyplatí pořídit? To se dočtete v pokračování tohoto článku…

Kdyby se jednalo o klasickou recenzi, asi bych tady hodnotila i obaly paletek. Za mě jsou oba moc krásné, těžko se rozhoduji, který víc. Pokud se jedná o vzhled, možná se o trošičku víc přikláním ke Glitter Bomb, kde se mi líbí třpytky nasázené do vyražených písmen. Mluvíme-li o funkčnosti balení, dávám hlas pro změnu Moondust, jejíž balení je pevnější a hlavně se paletka sama nezavírá, takže je jednodušší využít zrcátko uvnitř.
Jak můžete vidět, obě paletky obsahují osm třpytivých stínů. Ta od Too Faced má ještě dva matné stíny navíc, kterými můžete zesvětlovat nebo ztmavovat intenzitu ostatních stínů a to vidím jako hodně velké plus. Opravdu mě to na té paletce těší, myslím, že je to velmi chytrý krok.
Co se týče gramáže, stíny v Moondust paletce jsou o trošičku menší než ty v Glitter Bomb paletce (+ nezapomeňte, že tam jsou ty dva velké matné stíny navíc). Glitter Bomb paletku můžete pořídit za 33 liber (v ČR za 1290 Kč) a Moondust paletku za 36 liber (1370 Kč). To znamená, že paletka od Too Faced je o něco levnější než ta od Urban Decay a přitom obsahuje víc produktu.
Pokud se na paletky podíváte pozorně, jistě si všimnete barevné podobnosti některých stínů. Proto při porovnání těchto paletek, jsem porovnávala ty podobné stíny. Rosé All Day vs. Specter, Work It vs. Element, Hot Damn! vs. Magnetic, Glitter Goals vs. Granite a jako poslední Splash s Galaxy a Lightyear.
Určitě je důležité zmínit, že stíny z Too Faced paletky jsou mnohem víc máslovější než stíny z Urban Decay paletky. A také méně opadávají. I jejich celková výdrž na očích je delší, než u stínů z Moondust paletky. Jak ale můžete vidět, paletky mám ráda obě dvě. Je asi jasné, že z Moondust paletky mám nejraději stín Lithium a z Glitter Bomb paletky je to stín Oh It’s On!
Pokud mám určit, kterou z těchto paletek je lepší si pořídit, asi se přikloním k Glitter Bomb od Too Faced. A to i přes to, že paletky od Urban Decay miluji všechny, musím uznat, že Glitter Bomb je o trošiličku lepší. 
Z dnešního článku je to vše. Budu ráda, když mi dáte vědět, jestli vám článek pomohl při rozhodování, nebo vás naopak třpytivé paletky neberou vůbec. Nebo jestli už vám některá z těchto paletek leží doma v kosmetickém šuplíku.
Uvidíme se u dalšího článku.
Lucie

6 Comments

 1. October 21, 2017 / 10:37 am

  Jak dlouho tedy vydrží na očích Moondust a jak dlouho Too faced?
  Víc se mi líbí odstíny asi z tý Moondust paletky, ale pokud jsou horší na nanášení..

  • October 21, 2017 / 11:43 am

   Moondust i Glitter Bomb dají na očích klidně celý den (s primerem a fixačním sprejem), ale Too Faced dají zhruba o dvě hodinky víc. Je to také tím, že Moondust stíny začnou po nějaké době zalézat do vrásek, kdežto ty od Too Faced se vytrácí rovnoměrně.

 2. October 21, 2017 / 12:41 pm

  Taky mám velmi ráda třpytivé odstíny a tyto paletky jsou moc pěkné. Ani jednu doma nemám a ani nemám v plánu si je pořídit, ale velmi ráda jsem si tento článek přečetla. Taky se mi v té paletce od Too faced líbí, že obsahuje dva matné odstíny. 🙂
  welcometomyworld

 3. October 21, 2017 / 4:57 pm

  Obě paletky jsou nádherné. Já bych se asi taky více přikláněla k Too Faced Glitter. Cenově jsou paletky si myslím podobné.

  Terezah-style

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *