Fashion

Moje sbírka bot || My Shoe Collection 2017

Nad sepsáním tohoto článku jsem uvažovala docela dlouho. Všechny boty, které vám tady dnes ukážu, jsem si stihla koupit v Londýně za pouhý rok. V této sbírce nejsou jedinné boty, které bych si přivezla z Česka, protože všechny z nich už odešly do věčných lovišť. Už teď jsem zvědavá, jak to všechno budu jednou stěhovat…

Jak už můžete vidět z úvodní fotky, na podpatky si opavdu nepotrpím. Nikdy jsem nebyla taková ta dívčí princezna, která by uměla chodit v jehlách a brala si je málem i do hor. Ale boty na klínku ještě zvládám 🙂
Teď už k té mojí malé londýnské sbírce 🙂
Začnu asi kozačkami, které jsme tady v Londýně už pomalu všichni vytáhli ze skříní a botníků, protože díky chladnému počasí nám pomalu ani nic jiného nezbývá.
První dvoje už bohužel nevím, odkud jsou, jelikož jsem je kupovala přes internet. Třetí jsem kupovala v kamenném obchodě jménem Davina, který (pokud jste z Londýna) najdete na ulici Edgware Road. A poslední, vínové, jsou z New Looku.


Jako další vám ukážu boty, které se nehodí zase tak úplně ke všemu, takže je moc nenosím. Stále se držíme u mohutnějších, výrazných bot. První jsou kupované přes internet, takže vám bohužel neporadím, kde jsem je sehnala. Ty druhé jsou z Primarku.
Jako další tady máme opět mohutnější/kozačkový styl. Tyto boty nosím hodně často a jsem s nimi opravdu spokojená. Vínové jsou z Primarku a černé z New Looku.
Co se týče tenisek, mám pouze troje. Černé na cvičení z Primarku, Adidas Superstar, které bohužel už vypadají, že mají to nejlepší za sebou (a budu si muset pořídit nové, protože ty boty naprosto miluji) a černé wedge sneakers, nebo-li botasky na klínku, které jsem kupovala přes internet.
A jako poslední kategorii tady mám tzv. „kecky“. Kdysi jsem je nosila opravdu hodně, teď už po nich zase tolik nesahám, ale stejně jsou moje srdcovky. První dvoje jsou z Primarku a červené jsou Converse. 
Tak co na to říkáte? Myslím, že za rok to není zrovna málo, co myslíte?
Budu se na vás těšit u dalšího článku 🙂

Lucie

8 Comments

 1. Téééda tolik bot 😀 Stíháš to unosit? 😀 jinak se mi moc líbí všechny kozačky
  http://life-by-marie.blogspot.cz/

  1. Popravdě…nosím pořád dokolečka asi jenom čtyři páry 😀 a to jsem si chtěla minulý týden koupit další kozačky…pak jsem si řekla, že je teda asi nepotřebuju 😀

 2. Super článek! 🙂 Já mám více párů bot na léto než na podzim a zimu, což mě trošku mrzí. 😀 Pohybuji se pod číslem 10 párů, což není ta strašné. 😀

 3. No kdybys viděla moji sbírku..:D to raději nebudu publikovat. jinak také máš slušnou sbírku, nejvíce se mi lbí ty Conversky poslední.

 4. Jediné, co bych vzala na nohy, tak adidas, ale v lepším stavu 😀 a pak ty tenisky první z primarku 😀

 5. Já bot upřímně moc nemám 🙂 Mám všeho hromady ale boty mě nikdy moc nebrali co se nákupů týče 🙂 Mě se nejvíce líbí všechny kozačky a ty první černé nadkotníkové boty.

 6. Teda to je botiček, ty kozačky jsou všechny nádherné!
  Beauty by K.

 7. super botky, mas dost kozacek. ja letos nemam uz ani jedny budu muset shanet 😀 a moje oblibeny kecky mi pred cca 14 dni znicil pes takze proste smula 😀

Leave a Reply

Required fields are marked*