Moje sbírka bot || My Shoe Collection 2017

Nad sepsáním tohoto článku jsem uvažovala docela dlouho. Všechny boty, které vám tady dnes ukážu, jsem si stihla koupit v Londýně za pouhý rok. V této sbírce nejsou jedinné boty, které bych si přivezla z Česka, protože všechny z nich už odešly do věčných lovišť. Už teď jsem zvědavá, jak to všechno budu jednou stěhovat…

Jak už můžete vidět z úvodní fotky, na podpatky si opavdu nepotrpím. Nikdy jsem nebyla taková ta dívčí princezna, která by uměla chodit v jehlách a brala si je málem i do hor. Ale boty na klínku ještě zvládám 🙂
Teď už k té mojí malé londýnské sbírce 🙂
Začnu asi kozačkami, které jsme tady v Londýně už pomalu všichni vytáhli ze skříní a botníků, protože díky chladnému počasí nám pomalu ani nic jiného nezbývá.
První dvoje už bohužel nevím, odkud jsou, jelikož jsem je kupovala přes internet. Třetí jsem kupovala v kamenném obchodě jménem Davina, který (pokud jste z Londýna) najdete na ulici Edgware Road. A poslední, vínové, jsou z New Looku.


Jako další vám ukážu boty, které se nehodí zase tak úplně ke všemu, takže je moc nenosím. Stále se držíme u mohutnějších, výrazných bot. První jsou kupované přes internet, takže vám bohužel neporadím, kde jsem je sehnala. Ty druhé jsou z Primarku.
Jako další tady máme opět mohutnější/kozačkový styl. Tyto boty nosím hodně často a jsem s nimi opravdu spokojená. Vínové jsou z Primarku a černé z New Looku.
Co se týče tenisek, mám pouze troje. Černé na cvičení z Primarku, Adidas Superstar, které bohužel už vypadají, že mají to nejlepší za sebou (a budu si muset pořídit nové, protože ty boty naprosto miluji) a černé wedge sneakers, nebo-li botasky na klínku, které jsem kupovala přes internet.
A jako poslední kategorii tady mám tzv. “kecky”. Kdysi jsem je nosila opravdu hodně, teď už po nich zase tolik nesahám, ale stejně jsou moje srdcovky. První dvoje jsou z Primarku a červené jsou Converse. 
Tak co na to říkáte? Myslím, že za rok to není zrovna málo, co myslíte?
Budu se na vás těšit u dalšího článku 🙂

Lucie

8 Comments

  • October 18, 2017 / 11:40 am

   Popravdě…nosím pořád dokolečka asi jenom čtyři páry 😀 a to jsem si chtěla minulý týden koupit další kozačky…pak jsem si řekla, že je teda asi nepotřebuju 😀

 1. October 18, 2017 / 3:53 pm

  Super článek! 🙂 Já mám více párů bot na léto než na podzim a zimu, což mě trošku mrzí. 😀 Pohybuji se pod číslem 10 párů, což není ta strašné. 😀

 2. October 18, 2017 / 3:59 pm

  No kdybys viděla moji sbírku..:D to raději nebudu publikovat. jinak také máš slušnou sbírku, nejvíce se mi lbí ty Conversky poslední.

 3. October 18, 2017 / 4:56 pm

  Jediné, co bych vzala na nohy, tak adidas, ale v lepším stavu 😀 a pak ty tenisky první z primarku 😀

 4. October 19, 2017 / 9:34 am

  Já bot upřímně moc nemám 🙂 Mám všeho hromady ale boty mě nikdy moc nebrali co se nákupů týče 🙂 Mě se nejvíce líbí všechny kozačky a ty první černé nadkotníkové boty.

 5. October 24, 2017 / 8:09 pm

  super botky, mas dost kozacek. ja letos nemam uz ani jedny budu muset shanet 😀 a moje oblibeny kecky mi pred cca 14 dni znicil pes takze proste smula 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *