Urban Decay Moondust Eyeshadow Recenze

Pokud můj blog sledujete už nějakou tu dobu, jistě víte, že jsem loni k Vánocům dostala od našich Moondust paletku od Urban Decay. Původně jsem na ni chtěla sepsat recenzi, ale stále se na to nedostalo (určitě mi dejte vědět, jestli o to máte pořád zájem). Za ten rok jsem stihla vypotřebovat téměř jeden celý stín a hledala jsem za něj náhradu. Chtěla jsem si koupit štěnátko Diamond Dog, ale bohužel bylo vyprodané. Paní prodavačka mi však doporučila odstín Space Cowboy a já bych se s vámi dnes ráda podělila o to, jak jsem s ním spokojená…

Asi jako klasicky začnu balením – krabičku už nemám, protože dostat se do ní a vytáhnout stín mi dalo opravdu hodně zabrat. Co se ale týče balení stínu, tam jsem spokojená moc. Krásné, stříbrné a pevné balení, které by vydrželo snad i pád na zem. Zkoušet to ale nebudu 🙂

Jedná se o opravdu nádherný odstín. Řekla bych, že je průhledný a jde hlavně o stříbrné a bílé třpytky, ale při opakovaném nánosu dostane větší intenzitu a z dálky může působit, že jsou třpytky na tmavém podkladu, čímž trošičku připomíná již zmíněný Diamond Dog. 

Udělala jsem vám swatch na ruku, který odpovídá stínu po prvním nanesení na víčko. Druhý swatch ukazuje stín, který je nanesený na mokro.

Výdrž stínu je dost obstojná. Jako vždy používám bázi pod oční stíny a po nanesení fixační sprej, abych výdrž makeupu ještě víc podpořila. Stín dá s přehledem 10 hodin, pak už se začíná postupně vytrácet a zalézat do vrásek. 
Za stín jsem musela zaplatit 15,50 liber což je téměř 480 korun. Abych byla upřímná, v Česku bych za jeden stín takovou pálku opravdu nedala. Tady mi to vzhledem k platu tak moc nepříjde. Pro vás ostatní si ale myslím, že se určitě dá sehnat stín této kvality i za mnohem menší peníze. Takže je jenom na vás, jestli byste to něj šli, nebo ne. Určitě ale můžu doporučit již zmíněnou Moondust paletku, která obsahuje stínů těchto kvality osm a výjde vás tuším na nějakých 1500 Kč, takže se mnohem více vyplatí investovat do celé paletky, než stínu samotného.

Z dnešní mini recenze je to vše. Budu ráda, když mi dáte do komentářů vědět, zda máte s Moondust stíny od Urban Decay zkušenost, nebo plánujete si nějaký z nich (případně paletku) pořídit. 
Mějte se krásně. Budu se těšit u dalšího článku.
Lucie

3 Comments

 1. October 13, 2017 / 2:24 pm

  Stín je pěkný, ten bych určitě vypotřebovala taky 🙂 15 liber je na naše české platy přeci jen dost, to souhlasím. To se spíš vyplatí koupit celou paletku.

 2. October 13, 2017 / 3:37 pm

  No ak mám byť úprimná, tak mňa by osobne dosť naštvalo, keby som doma zistila, že tieň, ktorý sa v balení tvári ako bronzovozlatohnedý, je v skutočnosti priehľadný a sú to vlastne len trblietky. Nie som človek, ktorý by si kupoval high-endové mono tiene za pomaly 20€, takže o to viac by ma vytočilo, že sa niečo takéto stane pri UD tieňoch a ani to postupné vrstvenie podľa mňa nie je ospravedlnením, veď ani tie nezanecháva v nejakej rovnomernej vrstve. Ja by som teda bola dosť sklamaná z tejto kvality.

  • October 28, 2017 / 11:57 am

   To by mě tedy taky naštvalo.. když už, šla bych do paletky 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *