Beauty

Gigi Hadid x Maybelline Eyeshadow Palette + Lipstick Recenze

Už je to nějaký pátek, co se v londýnských drogériích objevila tato limitovaná kolekce značky Maybelline ve spolupráci s americkou modelkou Gigi Hadid. Gigi je mi jako modelka hodně sympatická, takže jsem neváhala a koupila dva produkty, kterých nemám nikdy dostatek – paletku očních stínů a rtěnku. Původně jsem si nebyla jistá, jestli kolekce dorazí i do České republiky, ale nakonec ano (seženete ji v drogérii Rossmann), takže jsem se rozhodla vám na tyto produkty napsat kratičké recenze. Tak co myslíte, stojí tato Gigi Hadid kolekce za to?

Kolekce se dělí na West Coast Glow (zlaté odlesky na obalu) a East Coast Glam (modro-stříbrné odlesky na obalu). Absolutně netuším, které produkty se dostanou do České republiky a které ne, každopádně tady v Londýně si můžeme vybrat z dvou paletek očních stínů a šesti odstínů rtěnek. Dále v kolekci najdeme řasenku, oční linky a tužku na oči, primer pod makeup a makeup. Málem bych zapomněla zmínit, že ke každému odstínu rtěnky je i odstínově padnoucí konturka na rty.

Jak už lze poznat u úvodní fotky, já jsem sáhla po rtěnce z kolekce East Coast Glam (protože mi červené rtěnky absolutně nesluší) a paletce očních stínů, která je naopak z West Coast Glow kolekce. 
Začneme asi rovnou u rtěnky, která se na první pohled zdá fajn. Balení je moc hezké, líbí se mi mnohem více než produkty se zlatými nápisy. Myslím, že je propracované a tvůrci si s ním opravdu pěkně vyhráli. To samé platí i o názvu odstínu, resp. jeho číselném označení GG11 (jakože Gigi, chápeme všichni). Nese ale i svůj název Erin. 
Co se ale týče obsahu tohoto krásného balení, není to bohužel žádná sláva. To, že mi nude ani červené rtěnky moc nesluší, je osobně můj problém, takže tohle byl jediný vhodný odstín, který jsem si mohla vzít. Na rtech vypadá vážně pěkně (až jsem byla sama překvapená, že mi celkem sluší) a samotné nošení rtěnky je příjemné. Bohužel ale nevydrží dlouho. Nezvládne ani jídlo, ani pití, obtiskává se a dost často potřebuje poopravit, protože ze rtů mizí celkem rychle a vůbec ne rovnoměrně. Neříkám, že tuto rtěnku ještě někdy ven nevytáhnu, ale spíše někam, kde vím, že se dlouho nezdržím a nebo vím, že budu mít možnost rtěnku opravovat. Rozhodně to ale nebude můj favorit např. do práce.
A bohužel ani paletka očních stínů to nijak zvlášť nevylepšila. Sáhla jsem po studenější variantě z West Coast Glow kolekce (což teda nechápu, proč tahle paletka má na sobě zlatý nápis, místo toho, aby ho měla ta varianta s teplými odstíny, ale budiž).
Paletka má pevné balení, které se jen tak neotevře, což je super, pokud si ji chcete vzít s sebou třeba do kabelky. Je vhodná i na cestování, protože je opravdu maličká. Z druhé strany balení je i návod pro začátečníky. Paletka obsahuje šest velmi pěkných stínů, které jsou vhodné jak na denní, tak i na večerní líčení. Vše by se zdálo tedy ideální že?
Ale bohužel pigmentace odstínů je otřesná. Už dlouho jsem neměla v ruce tak špatně pigmentovanou paletku, jako je tato. A když k tomu ještě dodám to, že stíny vypadají na oku všechny stejně (a je jedno jestli nanesete do první třetiny víčka zlatou nebo zlato-růžovou a na zbytek oka hnědou), je to opravdu velké zklamání. Jediné plus, které mohu říci je, že líčení vám s touto paletku vydrží opravdu celý den. Ale už po první půl hodině to vypadá, že máte na oku jeden odstín, i když tam máte ve skutečnosti třeba tři. 
Abych nějak dnešní recenzi uzavřela. Mám ráda Gigi Hadid jako osobu a Maybelline je jedna z mých nejoblíbenějších drogérkových značek. Takže jsem byla nadšená, když Maybelline vydala tuto limitovanou kolekci. Bohužel mě ale čekalo velké zklamání. Nemůžu říct, že celá kolekce je špatná, protože jsem vyzkoušela pouze dva produkty, ale myslím, že zrovna tyto dva produkty byly pouze vyhozené peníze a málo kdy se budu k jejich používání vracet.
Z dnešního článku je to všechno, snad se setkáme příště u nějaké pozitivnější recenze. Zatím se mějte krásně!
Lucie

3 Comments

  1. To je velká škoda, paletka vypadá odstínově skvěle. I rtěnku bych si nechala líbit. Ale pokud jsou to vyhozené peníze, nechám si zajít chuť 🙂
    All my cosmetics

  2. Už jsem tuhle řadu viděla u víc blogerek. Vzhledově se mi líbí, ale jinak je to pro mě naprosto nevyužitelný. Navíc, co jsem slyšela (i od ostatních blogerek), tak kvalita prostě tápe.

    Karolína & Maličkosti ze života

  3. Tie farby su nesktočne krasne ako rúžu taj aj paletka keby nečítam blogy tak ani neviem že take niečo oxistuje:))

Leave a Reply

Required fields are marked*