Jolie Beauty Bomb Dot Com Palette Recenze

V dnešní recenzi se podíváme na jednu paletku, která mě nechává trochu v rozpacích. Přiznávám, že při koupi této paletky jsem se nechala zlákat reklamou na facebooku, která vypadala samozřejmě jak jinak než úžasně. Po otevření paletky jsem ale zůstala trochu zklamaná. Na druhou stranu zase musím uznat, že při dalším používání jsem to už tak necítila. Tak se pojďme na to podívat společně.

Jako první klasicky zhodnotím balení paletky. To je velmi jednoduché, kartonové. Působí na mě velmi levně a lacině. Neobsahuje ani žádné zrcátko, ale v případě této paletky to nepovažuji za nutné, protože pochybuji, že by si ji někdo bral s sebou na cestování nebo jen tak do kabelky. Je to totiž paletka složená pouze ze slisovaných třpytek. Přesně pro tento účel jsem si ji pořídila, mít doma zásobu různě barevných třpytek.

Barvy jsou to opravdu nádherné, najdeme tam snad všechny, které si můžeme přát. Dokonce i některé navíc. Krásně doplní líčení. To je důležité zmínit. Je vhodná právě na doplnění líčení. Že byste ale stíny přeskočily a daly na oči pouze třpytky…to by vám šlo horko těžko.
Třpytky se totiž dost špatně na štětec nabírají a také se dost špatně nanášejí na víčko. Lepidlo nebo báze na třpytky je naprostou nutností a i tak se musíte hodně snažit, aby se třpytky na víčko uchytily. Z toho důvodu je pro mě paletka tak trochu zklamání. Na druhou stranu, kupovat si všechny tyto barvy po jedné od jiných značek, to by mě přišlo asi hodně draho. 
Třpytky jsou samozřejmě třpytky, takže opadávají a to celkem dost. Ale pokud se na víčku uchytí, je jejich výdrž celkem dobrá.
Jak říkám, stále si nejsem jistá, jestli je to přešlap nebo je to na hranici snesitelnosti. Každopádně určitě po ní sáhnu, když budu chtít použít nějaký odstín třpytek, který nemám v mono verzi. Myslím, že se dá někde na Ebay najít podobná paletka za poloviční cenu, otázkou však je, jak je to s kvalitou a celkově kosmetikou, která se prodává na Ebay. 
Co si o takových paletkách myslíte vy?
Budu se na vás těšit u dalšího článku.
Lucie

3 Comments

  1. January 30, 2018 / 9:24 am

    Barvičky jsou opravdu moc hezké, ale jak píše Lenka. Ty swatche mě moc nepřesvědčily 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *