Kat Von D Alchemist Holographic Palette recenze

Vítám vás všechny u první recenze v novém roce. Alchemist paletku od Kat Von D jsem se chystala zrecenzovat už hodně dávno, no bohužel (vlastně bohudík) se mi do ruky dostaly nějaké kosmetické produkty, které byly pouze limitkami a tak jsem jim musela dát při psaní článků prostě přednost. Dnes se ale už konečně podíváme na zoubek této krásce. 

Alchemist paletka mě zaujala u amerických youtuberek už na první pohled (ano, nechala jsem se zlákat youtube). Jedná se o paletku rozjasňovačů, které jsou ve čtyřech neobvyklých odstínech. Ale jako vždy nejdříve zhodnotím balení paletky.

Paletka je hezká malá skladná, takže na cesty úplně ideální. I když při složení těch odstínů těžko říct, jestli je to paletka, kterou bych musela u sebe mít, když zrovna nejsem doma. Krabička, ve které je paletka uložená, se mi líbí o něco víc, než pak paletka samotná. Ta je už čistě bílá, ale není vůbec špatná. A vystouplé “Áčko” tvoří hezký detail.
I přes to, že je paletka o hodně menší, než jsem původně čekala, zasadili do ní poměrně velké zrcátko. Což je taky samozřejmě plus. No a pak už paletka obsahuje čtyři odstíny – modrý, zelený, růžový a fialový, které v paletce vypadají hodně podobně, nicméně na víčku to dokáží pořádně roztočit. 
Zkoušela jsem už všechny odstíny a jejich výdrž je až neskutečná. Opravdu mi na očích dají celý den, 12 hodin určitě. I když je pravda, že je používám spíše u koutka oka nebo na spodní lince. A samozřejmě s bazí a fixačním sprejem. 
Ráda bych vám ukázala ještě swatche. První jsem dělala bez jakéhokoliv podkladu, podruhé jsem dala stíny na černý stín, abyste viděli, že to dokáží roztočit i jinak, než pouze jako rozjasňovače do očního koutku.
Paletka stojí 25 liber, což je v přepočtu okolo 700 Kč (hrubý odhad). Myslím si, že při koupi této paletky určitě nešláplnete vedle, otázkou však je, jestli vám tyto čtyři stíny za takové peníze stojí. Já rozhodně nelituji, že je v mé sbírce, ale to je už o mojich preferencích.
Snad se vám i tato kratičká recenze líbila. Budu se na vás těšit u dalšího článku.
Lucie

4 Comments

 1. January 14, 2018 / 11:23 am

  Tohle mě moc nezaujalo 🙂

 2. January 14, 2018 / 3:17 pm

  Jéé, opravdu krásné barvičky!! Já se značkou Kat Von D bohužel žádné zkušenosti nemám, každopádně mě od ní nějaká paletka láká. Snad si brzy nějakou pořídím 🙂

  Nela z blogu Růžová rtěnka

 3. January 26, 2018 / 7:29 pm

  Mno každopádně vypadá skvěle! Beru odběr a těším se na další článek 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *