Lucy’s Chart – Prosinec 2017

Vítám vás u nového článku!
Ještě tady na nás čeká jeden rest z loňského roku a tím je poslední Lucy’s Chart. A jak jistě víte, prosinec je můj nejoblíbenější měsíc z celého roku (takže na něj musím teď celý rok zase čekat). A jako každý rok jsem se v prosinci rozhodně nenudila.

1. Nejoblíbenější/ nejzajímavější moment tohoto měsíce

Bylo jich hned několik. Jedním z nich byly moje narozeniny, které jsem sice trávila v práci, ale dostala jsem od kluků a kamarádky dva nádherné dorty, několik dárků a samozřejmě i přání zazpívané v arabštině. Další krásný moment byla pak má oslava narozenin, kterou jsem měla se svou českou komunitkou. 


2. Nejoblíbenější písnička
Narazila jsem na ni úplnou “náhodou”.Vlastně je to od jednoho boybandu, který moje kamarádka naprosto zbožňuje. A já jsem pro ni chtěla udělat kalendář s jejími členy na Vánoce. Kapelu jsem ale nenašla, protože jsem předtím neznala její název ani žádný song. Ještě bych měla zmínit, že je to korejská kapela. Pár dní před Vánoci jsem četla, že zpěvák jedné korejské kapely spáchal sebevraždu. A měla jsem strach, že to bylo právě z té skupiny, kterou moje kamarádka zbožňuje. A tak jsem hledala informace, zjistila, že je to jiná skupina a proklikala jsem se náhodou k té, jejíž jméno jsem měla znát už dávno. A pustila jsem si jeden jejich song, který jsem pak musela poslouchat pořád dokola. Takže tady jsou BTS a jejich Not Today.
3. Nejoblíbenější film/video/seriál
Co jiného o Vánocích než Sám doma a Princezna ze mlejna? 🙂

4. Věc/moment, který mně udělal pyšnou nebo donutil se stydět
Pravděpodobně nic od každého, jelikož si nemůžu absolutně nic vybavit.

5. Nejoblíbenější/ nejpoužívanější produkt měsíce 
Asi ještě jednou Morphe Paletka s Jaclyn Hill, já ji prostě miluji.


6. Propadák měsíce
Našel se a už jste o něm i mohli číst článek. Paletka očních stínů a taktéž i rtěnka od Maybelline ve spolupráci s modelkou Gigi Hadid.

7. Koupená věc, ze které mám největší radost
Jako klasicky v prosinci asi nic extra, jelikož v prosinci nakupuji hlavně pro své kamarády a rodinu na Vánoce.

8. Věc, o kterou jsem se s vámi chtěla podělit 
Fotka z mého rande na Winter Wonderland. Šli jsme tam nakonec ještě týden potom. Nejhezčí fotka vznikla ale hned první den.

9. Co mě čeká a nemine v měsíci lednu? 
Leden bude nejspíše jenom pracovní, ale uvidím, třeba něco pěkného taky přinese.

A jaký byl váš poslední měsíc roku 2017? 🙂 


2 Comments

  1. January 6, 2018 / 1:55 pm

    veľmi pekný článok, tiež si myslím že k vianocam neodmysliteľne patrí Sam doma 🙂 tie torty a drinky vyzerajú naozaj super <3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *