Sweet like Candy by Ariana Grande Recenze

Netrvalo dlouho a po Ari od Ariana Grande jsem mohla přičichnout i k její druhé vůni Sweet like Candy. Dostala jsem ji totiž k narozeninám, společně v sadě s tělovým soufflé. Holky mě znají a vědí, že Ariana je má oblíbená zpěvačka, takže šly celkem na jistotu. A protože si myslím, že dárek je to pro fanoušky opravdu pěkný, rozhodla jsem se vám sadu trochu blíže představit.

Sada Sweet like Candy se prodává ve velké růžové krabici, která je na můj vkus opravdu veliká. Dovedu si představit, že by byla o polovinu menší. Jinak se mi ale krabice líbí, ladí s celkovým designem a její balení je prostě slaďoučké, jako vůně samotná.

V sadě jsou pouze dva produkty – voňavka a tělové soufflé, které jsou bezpečně zasazeny do krabice, z které se prostě nehnou a nevypadnou. 

Teď už ale rovnou přeskočím k samotným produktům. Začnu asi voňavkou, jejíž balení je naprosto kouzelné. Je celorůžové, matné a s rose gold lemováním, na kterém je napsané zpěvaččino jméno. A jak už to u Ari bývá, i její druhá voňavka má pro ni už typickou bambulku, které dělá celý flakónek ještě o něco roztomilejší. Za to balení opravdu palec nahoru, dívčí a hravé. Moc se mi líbí. 
Co se týče vůně samotné, ta je opravdu hodně slaďoučká, ale někde tam v pozadí je trošičku kořeněná. Obsahuje stopy lesních plodů (hlavně tedy ostružin) a vanilku. Je to jemná, ne moc výrazná vůně, která je vhodná jak na denní nošení, tak na večer. Používám ji hrozně ráda a dostávám na ni samou chválu.
Druhým produktem v sadě je body soufflé (100 ml), které svou vůní samozřejmě koresponduje s voňavkou. Jeho vůně je však o něco jemnější. Není nijak vtíravá, ale na pokožce ji můžete cítit ještě hodně dlouho po natření. Jak už název produktu napovídá, je trošičku hutný, ale rychle se rozmazává a ještě rychleji se do pokožky vstřebává. Pokožku hezky hydratuje a to mi ke štěstí stačí, nejsem nijak náročná. Je to příjemný doplněk k již zmíněné Sweet like Candy vůni. 
Za mě tedy rozhodně ano. Myslím, že je to hezký dárek, pokud máte třeba mladší ségru, která Arianu poslouchá a už se začíná třeba i parádit a víc o sebe dbá. Určitě tím nešlápnete vedle.
Z dnešní kratičké recenze je to všechno, budu se těšit u dalšího článku.
Lucie

5 Comments

 1. January 17, 2018 / 1:08 pm

  Veľmi pekná sada. Páči sa mi aj to balenie ? Sladké vône mám rada ale len občas.

 2. January 17, 2018 / 7:24 pm

  Zajímavý flakonek 🙂

 3. January 18, 2018 / 7:12 am

  Na tu voňavku od Ariany jsem se na nějakém e-shopu dívala a zaujala mě hlavně díky krásnému flakonku, který je prostě skvělý a rozkošný, o tom žádná 🙂

  Nela z blogu Růžová rtěnka

 4. January 19, 2018 / 7:33 pm

  Flakonek je nádherný. 🙂

 5. January 21, 2018 / 9:43 am

  Už delší dobu po týhle vůni pokukuju! Mně je totiž ve výsledku úplně jedno, kdo vůni vytvořil a zda ho mám ráda či ne. Ariana je nádherná baba s překrásným hlasem, ale není to umělkyně, kterou bych musela poslouchat každej den, snad víš jak to myslím 🙂 Nicméně už jsem si tuhle vůni chtěla koupit minulej rok k svátku a jediný, kde se prodává v kamenných obchodech v ČR je Douglas, takže jsem šla s tím, že si ji očuchám. Nicméně došla jsem do pražskýho Douglasu a tam mi řekli, že vůbec neví o čem mluvím, takže hádám, že si s touhle vůní, prozatím, nejsme souzeny 😀

  Karolína & Maličkosti ze života

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *