Eyeshadow Palette Wishlist

(zdroj obrázku)

Pokud jste čtenáři tohoto blogu už nějaký ten pátek, jistě víte, že jsem kosmetický resp. paletkový nadšenec. Kdybych měla do konce života kupovat jenom jeden druh kosmetiky, byly by to paletky. Mám doma (ať už v Londýně nebo tady teď v Ostravě) velké množství paletek a s jejich nakupováním pořád nekončím. Jakmile vidím krásnou paletku očních stínů, nemohu si pomoct.
A na které se v nejbližší době chystám, to se dozvíte v dnešním článku.

 Latte Palette

Jako první začnu paletkou, kterou můžete vidět už na úvodní fotce. Většina z vás určitě zná Youtuberku Christen Dominique (3,5 mil. odběratelů). A konečně právě i Christen vydala svou první kosmetickou paletku pod značkou Dominique Cosmetics. Paletka nese název Latte Palette a myslím, že je to velmi roztomilý název. A to nemluvím ani o tom balení. Ale obsah je samozřejmě nejdůležitější a údajně je skvělý! Viděla jsem ji už u nejedné youtuberky a hodně si paletku vychvalují. Zatím se ale bohužel dá sehnat jenom v Americe. Tak snad i brzo dorazí do UK 🙂
Myslím, že lepší než fotka je možná i video, ve kterém Christen paletku detailně popisuje.

 The Purple Palette|Kyshadow

Abych byla upřímná, od Kylie mě zajímají více její lipkity, ale přece jenom i ráda bych vyzkoušela její Kyshadow. Protože prostě jsem na ty oční stíny úchylná 🙂 Nejvíc mě z její kolekce zaujala asi The Purple Palette, ale možná se ještě rozhodnu pro jinou.

Hashtag Palette

No a poslední paletkou, která mě zaujala a ráda bych si ji v nejbližší době pořídila je Hashtag Palette od Violet Voss. Tato značka si mě získala díky jejich třpytkám na oči, které jsou naprosto úžasně a strašně dlouho vydrží. A tak si říkám, vydrží takhle i její stíny? Od té doby, co používám stíny od Too Faced, Urban Decay a hlavně Jaclyn Hill Paletku od Morphe jsem na stíny opravdu hodně náročná, takže jsem dost zvědavá, jak obstojí Hashtag paletka.
Navíc jsem si ji vybrala kvůli barevnému složení, které mi příjde naprosto krásné, chytré a promakané.
To byly mé tři paletky, na které mám v poslední době dost velký zálusk (a taky bych si měla pořídit alespoň jednu Naked Paletku, v Londýně je mám pořád u nosu a stále jsem se k nim ještě nedostala).
Určitě budu ráda, když mi dáte do komentářů vědět, na jaké paletky máte zálusk vy, třeba se inspirujeme navzájem.
Budu se u vás těšit zase u dalšího článku.
Lucie 

3 Comments

 1. February 17, 2018 / 7:04 am

  Všechny paletky jsou nááádherné, také by se mi líbilo mít takové poklady doma 🙂 Líčení s nimi musí být jedna báseň.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

 2. February 17, 2018 / 7:31 pm

  To jsou úžasné paletky ♥ Vždycky pokuji v drogériích po nějakých hezkých stínech, občas je těžké odolat 🙂 Ale nějaká hezká dražší paletka se určitě vždy hodí 🙂
  Petra z blogu mygoldenmind.blogspot.cz

 3. February 18, 2018 / 12:03 am

  Krásné paletky, o těch si tady v ČR můžeme jenom zdát :-D. Já ale často cestuji, takže si spoustu pro mě nedostupné kosmetiky vždycky nakoupím. Pro mě, jako nejpoužitelnější bych si vybrala od Kylie. Ne kvůli značce ale takové barvičky ještě nemám.
  Terezah-style

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *