Nákupy a novinky – Zima 2017/2018

Pamatuji dobu, kdy jsem vydávala tento formát každý měsíc. A hodně jsem se na tento typ článků těšila. Nevím, jestli je to tím, že stárnu, ale psaní tohoto článku mi začalo dělat problémy. Jednak už nenakupuji tolik, jako dřív a jednak na to skoro nikdy nemám náladu. Dnes jsem se ale rozhodla to konečně sepsat, takže pokud vás zajímá, co jsem si za poslední dobu pořídila, přečtěte si článek až do konce.

Vzhledem k tomu, že jsem v prosinci slavila narozeniny a byly i Vánoce, objeví se tu i pár věcí, které jsem dostala. Jednou z nich je například i iPhone 6S, který mi dělá obrovskou radost 🙂

Za své vlastní peníze jsem si pak už koupila prádlo od Victoria’s Secret a PINK, kde byla akce 5 kalhotek za 25 liber. Takže jsem neváhala a vzala si jak od VS tak i od PINK.

Dalším kouskem (tuším z New Looku) byl tento top/svetřík se zajímavě řešenými zády.

A také další bundička do mé sbírky z TKMaxx.

A další z River Island.

Další položkou dnešního “seznamu” je paletka, kterou určitě velmi dobře znáte. A také víte, že se nebojím ji vyhlásit nejlepším kosmetickým kouskem roku 2017. Je to paletka od Jaclyn Hill, na kterou jste mohli číst recenzi.

A recenzi jste mohli číst i na tuto limitku od MAC 🙂

No a nebyly by to nákupy z Londýna, kdyby se tady neobjevila alespoň jedna Primark položka. Jsou jí tyto boty, které jsou nejvíc pohodlné, i když na to vůbec nevypadají.

Vracím se na chvíli zpět do TKMaxx, kde jsem si koupila tuto fialovou bundu. Co na ni říkáte? Já si ní nejsem zase tak úplně jistá, jako když jsem si ji kupovala.

Tvářenku jsem si původně pořizovat nechtěla, ale bohužel se mi moje rozbila (ano jsem ostuda, že mám s sebou v Londýně stále jenom jednu :D). Rovnou jsem k ní přikoupila i korektor a tužku na obočí od Gosh 🙂

Teď k mým dárečkům, které mi naši poslali do Londýna poštou. Jsou tam třeba stříbrné náušnice, diář od LucyPug, který jsem si přála a nebo například lžička s mým jménem, která mi udělala snad největší radost z celého balíčku. To pochopí nejspíše jenom ti, kteří se dělí o kuchyň s někým, kdo vyloženě není z vaší rodiny. A kdo vám věčně bere váš příbor.

Další dárek jsem dostala od jedné z mých nejlepších kamarádek, které v Londýně mám. A pokud můj blog čtete poctivě, ani tato sada od Lancôme vám už není cizí.

A další narozeninové dárečky. Dámy, stály byste o recenzi?

No a jako poslední tady mám Pandoru, která mi taky dělá obrovskou radost 🙂

Z dnešního dlouhého článku je to už vše. Budu se těšit zase příště.

Lucie

8 Comments

 1. February 24, 2018 / 2:57 pm

  Krááásné věci 🙂 s iPhonem jsem také velmi spokojená. Moc se mi z tvých nových věcí líbí ten druhý křivák a ta fialková bundička není vůbec špatná! Pokud jí dobře zkombinuješ, tak bude bezva.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

 2. February 24, 2018 / 8:47 pm

  Některé kousky jsou opravdu nádherné! 🙂 Už se těším na své narozeniny.

 3. February 26, 2018 / 10:58 am

  Ta bunda z TK maxxu se moc povedla! A moc se mi líbí ty boty, ale asi bych se na nich sama zabila 😀

 4. February 27, 2018 / 1:12 pm

  Všechno vypadá hrozně krásně. Akorát ty bundy bych si pro sebe asi nepořídila. A kosmetiku asi taky úplně ne, protože už se moc neličím. Ale ten zbytek bych brala všema deseti! ?

  Blogerka Klárka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *