Berries

Berries. Příhodnější název článku bych asi jenom těžko hledala. Inspiraci na něj jsem dostala totiž v momentě, kdy jsem pojídala ostružiny. Ostružiny a maliny přímo zbožňuji. Ale jejich barvu zbožňuji i na vlastních rtech. Tyto odstíny nosím nejraději, a tak jsem se rozhodla s vámi o ně v dnešním článku podělit.

První rtěnkou, která patří mezi mé nejoblíbenější rtěnky vůbec je 09 Wild Berries od Essence. Už jenom ten název napovídá, že se bude jednat o vínový malinový odstín. Pokaždé když si jej vezmu, mi tu rtěnku všichni chválí. A obávám se, že Essence přestala tento odstín vyrábět. Jak i z fotky můžete vidět, rtěnce jsem dala už opravdu dost zabrat a dám ji na rty vždycky, když už nevím, co nosit.

Dalším malinovým miláčkem je Flat Out Flab od MAC. Resp. její miniaturku, která byla v jejich vánoční limitované sadě, které jsem také věnovala samostatný článek. Asi se víc o ní rozepisovat nebudu, jelikož je vše vypsané v již zmíněné recenzi. Každopádně taky ji občas ráda provětrám 🙂
A jako poslední tady mám rtěnku, které rozhodně věnuji méně pozornosti, než bych měla. Ale při psaní tohoto článku jsem si ji alespoň připomněla. Je to jedna z těch levnějších variant od Rimmel a nese jméno 200 It’s a keeper. Není tak tmavá, jako ostatní dvě zmíněné rtěnky, ale taky velice dobře poslouží.
A jaký je váš názor? Jsou pro vás tyto odstíny taky nositelné, nebo upřednostňujete červené, nude či jiné odstíny? 
Budu se na vás těšit zase u dalšího článku.
Lucie

2 Comments

  1. March 15, 2018 / 8:21 am

    Jéé Mac rtěnky miluji 🙂 ten růžový obal je přenádherný. Já mám rtěnky od Macu pouze v klasických černých obalech.

    Nela z blogu Růžová rtěnka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *