Tohle není goodbye článek

Ale právě naopak. Je to první článek. První článek psaný přes wordpress. Ani nevím, jak začít a vysvětlit celou tu mou dlouhou odmlku…tak to zkusím pěkně po pořádku.

Poslední článek jsem přidala zhruba před třemi týdny. V té době mi přijela na dovolenou kamarádka ze Slovenska, proto jsem veškerý svůj volný čas trávila s ní. Neměla jsem dopředu nachystaný žádný článek, všechny předpřipravené jsem “vystřílela” už předtím. Ale říkala jsem si, že pár dní se blog bez článku odejde a já vám pak napíšu, jak jsme se s Nicolle a jejím přítelem měli skvěle.

Jenomže jsem pak chytla od Nikči nějakou speciální angínu, díky které jsem nemohla jíst, pít, polykat. Měla jsem horečku, nebyla jsem schopná vydržet v práci a do toho všeho se přidala ještě nevolnost. Byla jsem celkově dost slabá, jenom jsem polehávala a zotavovala se při antibiotikách. Měla jsem (a stále mám!) spoustu nápadů a návrhů na články, ale nemohla jsem sepsat nic. Začala jsem o blogu přemýšlet víc do hloubky a uvažovala jsem, co mému blogu nadělit ke krásným pátým narozeninám.

Přesun na wordpress

Až mě pak napadlo, proč se nezkusit přesunout na wordpress? Snila jsem o tom už moc dlouho. Propracovanější vzhledy, blog, který patří jenom mně a ne i google apod. Zjistila jsem si všechny potřebné informace a dokonce poznala i jednoho skvělého človíčka, který to pro mě všechno zařídil. A tak jsem tady a píši už před wordpress. Doufám, že mě a blog to posune o dost dál. Během přesunu blogu jsem sice přišla o (na mé poměry) dost velkou návštěvnost a pravidelné čtenáře, ale věřím, že to všechno opět naroste a bude to takové, jako dřív. Možná dokonce i lepší.

Co bude dál?

Mám v plánu ještě další kroky, které by mi mohly pomoci posunout blog o další level výš. Ráda bych přišla s opět novým víc propracovaným designem, dělala lepší fotky, kvalitnější články a hlavně uvažuji i o tom, že bych psala blog i dvojjazyčně. Určitě mi dejte vědět, co si o těchto změnách myslíte a jaké další změny byste tady uvítali.

Z dnešního článku je to vše, doufám, že jste na blog ještě nezapomněli a že se tady budete opět rádi vracet. Zatím se mějte krásně!
Lucie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *