Eyeshadow Palettes Made by Youtubers

Ahoj:)
Také rádi sledujete youtubery? A co třeba ty, které se zabývají kosmetikou? Ty mám ze všech snad nejraději. Obzvlášť ty zahraniční. Dozvím se něco o nových produktech a ještě si zlepšuji svou angličtinu. Jak jistě víte, mým nejoblíbenějším kosmetickým produktem jsou paletky očních stínů a většině z nich neodolám. A bylo tak i v případě paletek, které vydaly mé oblíbené youtuberky. Ve své sbírce mám zatím tři a v dnešním článku bych vám je ráda představila.


Hi:)
Do you follow some youtubers? Beauty youtubers? These are once of my favorites. Especially English speaking ones. They give me information about new products and because of them, I practice my English. As many of you know, my the most favorite cosmetics products are eyeshadow palettes. I just have to keep buying them. And I had to purchase palettes from my favorite youtubers. So far I have just three palettes (made by youtubers) in my collection and I would like to introduce them in today’s article.

Začneme s paletkou od Jaclyn Hill, která vznikla ve spolupráci se značkou Morphe. I přes to, že je tato paletka jedna z mých nejoblíbenějších vůbec, nebudu se jí v tomto článku moc věnovat. Psala jsem o ni samostnanou recenzi na konci roku 2017, takže snad jen pro rekapitulaci – úžasná pigmentace, neskutečné množství barev a celodenní výdrž. Je to opravdu jedna z nejlepších paletek s kterou jsem se kdy setkala.


Let’s start with Jaclyn Hill Palette which was made in collaboration with Morphe. However this products is one of my favorites of all the time, I am not gonna give it too much attention. At the end of 2017, I wrote the whole article about it (I am sorry to all my English speaking followers but that time I used to write posts only in my language) so just for recapitulation – amazing pigmentation and a huge amount of colors which can stay on your eyelid all day long.

Další paletkou, kterou jsem obdržela od youtuberky je Latte paletka od Christen Dominique. Není udělaná ve spolupráci se žádnou další kosmetickou značkou. Christen totiž vytvořila svou vlastní. Ta momentálně prodává tři oční paletky a několik produktů na rty. Já vlastním pouze první vydanou paletku – Latte paletku. Jak už název napovídá, motivem této paletce byla káva, která se odráží jeden v odstínech ale i v samotných názvech odstínů. V paletce převažují nahé odstíny, ale i přesto se s ní můžete trošičku odvázat. Pigmentace této paletky je velmi dobrá, ale upřímně, moc po této paletce nesahám.


Another palette which I purchased was from youtuber Christen Dominique. This palette is not made in any collaboration because Christen made her own brand. At the moment she is selling a few lip products and three eyeshadow palettes. I own just one of them. The one which was released first – The Latte Palette. From her name you can guess, the whole concept is inspired by coffee. Almost all shadows are nude (as their names) but you still can make some dramatic look. Their pigmentation is very good but to be honest I don’t use them too much.


A jako poslední tady máme paletku od BeautyyBird. Tato paletka je limitovaná edice, která vznikla ve spolupráci se Sigmou. Jsem za ni strašně moc ráda, protože Yasmin je má nejoblíbenější zahraniční youtuberka. A na nějaký její produkt jsem čekala už hrozně dlouho. Sleduji ji asi od jejích 50 000 odběratelů a teď se blíží už k tomu milionu 🙂 Paletka obsahuje 18 očních stínů + 2 rozjasňovače, které můžete použít jako oční stíny. Celkem máte tedy 20 stínů, se kterými si můžete pohrát. Paletka měla dokonce i svou vlastní reklamu (začátek 00:27) a byla vyprodaná během několika dní. Jmenuje se Dream palette a opravdu je to splněný sen.


The last but not the least is eyeshadow palette from BeautyyBird. This palette is a limited edition made in collaboration with Sigma Beauty. I am really proud of Yasmin to make this little baby. She is my the most favorite English speaking youtuber and I was waiting for her cosmetics product so long. I started to follow since she had about 50K subscribers and now she has almost one million 🙂 This palette contains 18 eyeshadows + 2 highlighters which you can also use as an eyeshadow. Together you have 20 shadows which you can play. Maybe you saw her amazing advertisement (starts at 00:27) which made a big boom and palette was sold out in a few days! Her name is The Dream palette and it’s really dreaming which came true.

A to je pro dnešek všechno. Doufám, že se vám článek líbil a že třeba jednou budete číst i o mé vlastní paletce 🙂
Budu se na vás těšit příště.
Lucie


That’s all for today. I hope you enjoyed the article and I wish you will one day read about my own eyeshadow palette 🙂 Can’t wait to see you next time.
Lucie

2 Comments

  1. February 24, 2019 / 11:23 am

    Mně se hrozně líbí ta od Jaclyn. Miluju totiž barevný odstíny, takže ta je podle mě úplně dokonalá❤.

  2. February 24, 2019 / 8:04 pm

    Neznám ani jednu a ani jsem ani o jedné nikdy neslyšela 😀 ale nejvíc se mi líbí barvy té poslední

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *