Everything is burgundy

This post may contain affiliate links. Disclosure here.

Na každém ročním období se snažím najít něco pozitivního. Na jaře je to to, že už se pomalu zbavujeme sněhu, v zimě jsou to Vánoce, v létě krásné teplé počasí a na podzim jsou to barvy. Nádherné barvy podzimu. Žluté a červené listí, tmavě zelené, smaragdové a někdy jsou listy zbarvené až do fialova. Přesně v takových tónech se pak odráží i podzimní móda. Mou nejoblíbenější barvou je burgundy, vínová, malinová. Doma se mi tak válí několik kousků a ty nejoblíbenější vám v dnešním článku představím.

Na úvodní fotce můžete vidět můj oblíbený svetr a obrovskou šálu z Primarku. Boty jsem vám představila už v jednom z předchozích článků, ve kterém jsem vám ukázala svou sbírku bot.

Vínové tílko jsem pořídila taky v Primarku, stálo dvě libry a nosím ho velmi ráda. Lip kit od mé kdysi hodně oblíbené zpěvačky Cheryl jsem koupila v Superdrugu a absolutně netuším, jestli dorazí do Česka. Tady je to ale horká novinka od značky L’Oreal. Peněženku od značky Guess jsem koupila loni a jsem s ní moc spokojená. Jinou nepoužívám vůbec, což je na ní asi už pomalu i znát.
Mým oblíbeným kouskem je také bundička v burgundy barvě, kterou kombinuji hlavně s botami na první fotce. Na fotce je spolu s paletkou od Sleeku s názvem Vintage Romance, která obsahuje nádherné vínové odstíny.
Mikinu s nápisem “No boyfriend no problem” jsem dostala loni jako dárek k Vánocům. Jak jinak, než v mé oblíbené barvě. Na podzim tahám i punčocháče ve vínové barvě, které taky kombinuji s již zmíněnou bundičkou. A další lip kit, tentokrát od Makeup Revolution.
Dalším vínovým kouskem jsou tyto jegginy, které jsem koupila opět v Primarku. Mé dlouhé kozačky jste také na blogu mohli vidět, ty jsou z New Looku.
A jako poslední vám tady ukážu šaty, které jsem kupovala přes internet a zatím mi stále visí ve skříni, protože mi byly těsné. Vzhledem k tomu, že jsem ale poslední týden dvě kila zhubla, bych je konečně mohla zkusit vytáhnout i ven 🙂 
Doplněk je od značky Deltimo 🙂
Z dnešního článku je to vše. Máte i vy nějakou takovou oblíbenou podzimní barvu? 🙂
Budu se těšit u dalšího článku.
Lucie

Sharing is caring!

5 thoughts on “Everything is burgundy”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *