Moje sbírka bot || My Shoe Collection 2017

This post may contain affiliate links. Disclosure here.

Nad sepsáním tohoto článku jsem uvažovala docela dlouho. Všechny boty, které vám tady dnes ukážu, jsem si stihla koupit v Londýně za pouhý rok. V této sbírce nejsou jedinné boty, které bych si přivezla z Česka, protože všechny z nich už odešly do věčných lovišť. Už teď jsem zvědavá, jak to všechno budu jednou stěhovat…

Jak už můžete vidět z úvodní fotky, na podpatky si opavdu nepotrpím. Nikdy jsem nebyla taková ta dívčí princezna, která by uměla chodit v jehlách a brala si je málem i do hor. Ale boty na klínku ještě zvládám 🙂
Teď už k té mojí malé londýnské sbírce 🙂
Začnu asi kozačkami, které jsme tady v Londýně už pomalu všichni vytáhli ze skříní a botníků, protože díky chladnému počasí nám pomalu ani nic jiného nezbývá.
První dvoje už bohužel nevím, odkud jsou, jelikož jsem je kupovala přes internet. Třetí jsem kupovala v kamenném obchodě jménem Davina, který (pokud jste z Londýna) najdete na ulici Edgware Road. A poslední, vínové, jsou z New Looku.


Jako další vám ukážu boty, které se nehodí zase tak úplně ke všemu, takže je moc nenosím. Stále se držíme u mohutnějších, výrazných bot. První jsou kupované přes internet, takže vám bohužel neporadím, kde jsem je sehnala. Ty druhé jsou z Primarku.
Jako další tady máme opět mohutnější/kozačkový styl. Tyto boty nosím hodně často a jsem s nimi opravdu spokojená. Vínové jsou z Primarku a černé z New Looku.
Co se týče tenisek, mám pouze troje. Černé na cvičení z Primarku, Adidas Superstar, které bohužel už vypadají, že mají to nejlepší za sebou (a budu si muset pořídit nové, protože ty boty naprosto miluji) a černé wedge sneakers, nebo-li botasky na klínku, které jsem kupovala přes internet.
A jako poslední kategorii tady mám tzv. “kecky”. Kdysi jsem je nosila opravdu hodně, teď už po nich zase tolik nesahám, ale stejně jsou moje srdcovky. První dvoje jsou z Primarku a červené jsou Converse. 
Tak co na to říkáte? Myslím, že za rok to není zrovna málo, co myslíte?
Budu se na vás těšit u dalšího článku 🙂

Lucie

Sharing is caring!

8 thoughts on “Moje sbírka bot || My Shoe Collection 2017”

    1. Popravdě…nosím pořád dokolečka asi jenom čtyři páry 😀 a to jsem si chtěla minulý týden koupit další kozačky…pak jsem si řekla, že je teda asi nepotřebuju 😀

  1. No kdybys viděla moji sbírku..:D to raději nebudu publikovat. jinak také máš slušnou sbírku, nejvíce se mi lbí ty Conversky poslední.

  2. Já bot upřímně moc nemám 🙂 Mám všeho hromady ale boty mě nikdy moc nebrali co se nákupů týče 🙂 Mě se nejvíce líbí všechny kozačky a ty první černé nadkotníkové boty.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *