Favorites: Winter 2018/2019

This post may contain affiliate links. Disclosure here.

Ahoj:)

Zima je oficiálně konečně za námi. Nebo alespoň kalendárně. Snad už bude jenom hezky. I když u nás v Londýně to počasí zase tak hrozné není. Zatímco v Česku sněžilo, tady možná tak jeden nebo dva dny a hned to roztálo. A i když to počasí nebylo vždy úplně hezké, byla to rozhodně asi ta nejkrásnější zima, kterou jsem kdy zažila. Co jsem dělala? Jaké filmy jsem si oblíbila? To se dozvíte v dnešním článku.


Hi:)

Winter is finally over. Or at least in our calendars. Hopefully, sunny and warm days are coming soon. To be honest, in London is winter little bit easier than in the Czech Republic. No snow, maybe just two days and snow didn’t stay for long. However, the weather wasn’t very nice as well. And I have to say, it was one of my most favorite winter in my whole life. What did I do? Which movies did I like? Continue in reading.

Oblíbený kousek oblečení/ Favorite clothes

Oblíbeným kouskem oblečení mi byla má nová crop mikina, kterou jsem si objednala z She-in. Narazila jsem na ni úplnou náhodou, kdy se mi zobrazila reklama na facebooku. Líbila se mi na první pohled a hned jsem si představila, s čím ji budu nosit. Musela jsem na ni pořád myslet a tak jsem si ji prostě objednala. Má krásnou růžovou barvu, kapuci a nápis Babe. Nejraději ji nosím k černému tričku, černým roztrhaným riflím a mé oblíbené černé kožence.


What I really loved to wear was my new crop jumper from She-in. I found it by accident from Facebook advertising. It was love for first sight, I was thinking about which clothes I am going to wear it and I was making new outfits in my head. I couldn’t stop thinking about it so I just ordered it. Jumper has a really nice pink color, hoodie and the letters say “Babe”. I really love to wear it with my black t-shirt, black ripped jeans and my favorite black leather jacket.

Oblíbený modní doplněk/ Favorite accessories

Kabelka od Michael Kors. Vůbec jsem neplánovala si ji koupit, ale pak jsem ji viděla v povánoční slevě. Takže bylo rozhodnuto. A vy víte, že graffiti mám moc ráda. A navíc to byl jeden z posledních kousků z této kolekce. Myslím, že takový kousek oživí každý outfit.


Michael Kors handbag. Actually, I didn’t plan to buy it, but I found it in after Christmas sales. You guys know that I really like graffiti style. And they had just last pieces from this collection. I think it looks stunning and it can make every outfit to look nice.

Oblíbené místo/ Favorite place

Rozhodně to byl domov. Ten v České republice. Jela jsem tam týden před Vánoci, abych mohla být se svou rodinou. Opravdu to není jednoduché, mít domov na dvou místech a vlastně být “uvězněn” mezi němi. Když bych byla v Česku, chyběl by mi přítel. Když jsem v Londýně, chybí mi rodina. A můj milovaný pejsek.


It was my home. The one in the Czech Republic. I went there one week before Christmas to see my family. It’s not easy to have two homes and to be lock between them. If I were in Czech I would miss my boyfriend. When I am in London, I miss my family. And my little dog.

Oblíbený okamžik/ Favorite moment

Těch bylo hned několik. Určitě to byly Vánoce s mou rodinou (i když o týden dřív), pak Vánoce tady v Londýně s mými kamarádkami, které jsme si udělaly typické, i když jsme každá z jiné země (a bramborový salát není jenom česká specialita) nebo třeba oslava mých 25. narozenin. Jeden okamžik ale překonal úplně všechny. Asi tři týdny zpátky mě přítel požádal o ruku. A bylo to opravdu nádherné.


I had a lot of them. Christmas with my family (one week before Christmas but better than nothing), Christmas in London with my friends, it was very typical even we are not from the same countries (did you know that potato salad it’s not just Czech specialty?) or my 25th birthday party. But there was one moment, which was a little bit more special than another one. About three weeks ago my boyfriend proposed to me. And it was so beautiful.

Oblíbená kosmetika/ Favorite cosmetics

Paletka Cheekleaders od Benefitnu. O té jsem psala minulý článek, takže to nebudu víc rozebírat.


Cheekleaders palette from Benefit. I am not gonna talk about it more, because I wrote the whole article about it.

Oblíbený film nebo seriál/ Favorite movie or series

Od té doby co máme Netflix, se koukám každou chvíli na něco. Nejvíc mi utkvěl v paměti film s názvem Bird Box, který si určitě pustím někdy znovu.


Since the time we have Netflix, I watch movies much often. One which I really adored was movie called Bird Box, which I plan to watch again for sure.

Oblíbené jídlo/ Favorite food

Co jiného by to mohlo být v zimě, než vánoční cukroví přímo od maminky?:)


What else it could be than Christmas treats from your mum?:)

Oblíbená koupená věc/ Favorite thing I bought

Poslední položkou tohoto článku je oblíbená věc, kterou jsem si koupila. Je to nový telefon iPhone X a samozřejmě nějaká hezký kryt na něj, který jste mohli vidět u na instastory. Zajímal by vás článek na téma “co je v mém telefonu?”.


Last thing which I will show you today is my favorite thing I bought. It is my new iPhone X and some nice cover which you could already saw in my instastory. Would you like to read “What’s on my phone” article?

Z dnešního článku je to vše. Oceňujujete takové typy článků? A jak jste se měli v posledních měsících vy? Budu se na vás těšit u dalšího článku.

Lucie


That’s all for today’s article. Do you like this type of posts? And how did you spend your winter? I am looking forward to seeing you next time.

Lucie

Sharing is caring!

6 thoughts on “Favorites: Winter 2018/2019”

  1. Já se mám posledních pár měsíců dost vyčerpaně 😂 doufám, že o Velikonocích vyjde Iren volno a dám si relax v Budějicích aspoň na chvilku..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *