How does eyeshadow palette shopaholic look like?

This post may contain affiliate links. Disclosure here.

Paletky očních stínů.

Něco, do čeho jsem se zamilovala už několik let zpátky. Jejich vzhled, barvy očních stínů, variabilita a nebo vtipné či roztomilé názvy jednotlivých odstínů. Přesně to mě na paletkách baví. Ať už jsou malé nebo velké, levné nebo drahé, pokud mají nápad a vypadají skvěle, prostě je musím mít. Nemůžu odolat. Za pár let, co bloguji, se mi nasbíralo už celkem dost paletek. Většinu jsem si koupila sama, možná jednu nebo dvě jsem dostala jako dárek od rodiny. Má sbírka je docela velká, ať už v České repulibce, nebo v Londýně. No a dnes se na ni podíváme.


Eyeshadow palettes.

Something, I really fell in love a few years ago. Ther design, eyeshadow colors, variability or funny cute eyeshadow names. This is what I really adore about them. Small or big, cheap or high end, if they have a nice idea and look pretty, I just have to buy them. I can’t resist. In the last few years since I am a blogger, I bought a lot of them (or I got some of them from my family). My collection is big, back home in the Czech Republic or in London. And today we are gonna have a look at it.

Vzhledem k tomu, že jsem se v roce 2016 přestěhovala do Londýna, se má sbírka rozdělila na dvě poloviny. O té české jste naposledy mohli číst v únoru 2016, kde jsem ukázala mou celou tehdejší sbírku. Do Anglie jsem si z ní převezla pouze jednu paletku od Sleek a ještě jednu od Go Nude. A tou začnu. Paletky , které vám dneska ukážu, jsem rozdělila do několika skupin (převážně podle značky). A tou první jsou paletky, které k sobě žádného jiného parťáka neměly. A taky paletky, které skoro vůbec už nepoužívám. Takže tady Go Nude a paletka od Makeup Revolution.


As you know, I move to London in 2016, which made me split my cosmetics collection into two parts. The last post about my Czech cosmetics collection was written in February 2016, where I showed you my full cosmetics collection. I took with me only one Sleek palette and one from Go Nude. And I am going to start with it. All palettes which I will show you today, I divided into groups (by brand). In the first picture, you can see palettes, which I couldn’t put in any another group. These ones are also palettes which I almost don’t use at all. So here we are, a palette from Go Nude and Makeup Revolution.

Další dvojicí paletek je Moroccan spice od Fenty Beauty a paletka rozjasňovačů Alchemist palette od Kat von D. Abych se přiznala, na paletku od Rihanny moc nesahám, ale Alchemist paletku používám opravdu ráda. Na fotce vypadají všechny opravdu stejně, ale ve skutečnosti se jedná o modrý, zelený, fialový a růžový rozjasňovač.


Another couple is palette Moroccan Spice by Fenty Beauty and highlighter palette Alchemist from Kat von D. To be honest, sometimes I really forget about Rihanna’s palette but Alchemist palette is really nice. In the picture, you can’t see colors properly I guess, but in reality, it has really nice highlighter colors are blue, green, purple and pink.

O paletkách mých oblíbených youtuberek jsem mluvila v jednom z minulých článků, takže jenom ve zkratce: krásné odstíny, nápad, skvělá výdrž.


I was already talking about palettes made my favorite YouTubers in my previous article, so I am gonna take it very quick: nice eyeshadow, idea, and shadows stay all day long.

Jak moc jsem milovala paletky od Sleeku! V Česku to bylo pro mě něco finančně dostupného (tehdy jsem si opravdu nemohla dovolit mít tolik high end palettek), mají jich snad 15 a já je chtěla samozřejmě všechny. Nakonec jsem skončila asi jenom u čtyř nebo pěti. Tady mám Snapshots, Vintage Romance a Bad Gril. Doma mám ještě tuším Arabian nights.


How much I used to love Sleek palettes! It was so cheap in Czech Republic (this time I really couldn’t afford high end palettes), they have around 15 palettes and of course, I wanted all of them. I ended up with four of five. Here I have Snapshots, Vintage Romance a Bad Girl. At home, I should have Arabian nights, and that’s all I guess.

Teď je na řadě má nejoblíbenější značka očních stínů vůbec. Urban Decay. Moondust paletku jsem dostala od rodičů k prvním Vánocům tady v Londýně. Je dokonalá. Jak můžete vidět, jeden stín jsem už úplně zlikvidovala. Dále pak BackTalk paletka, o které tady už taky byl článek. No a poslední je původní Naked paletka, která má teď úplně jiný přebal. Nicméně, jsem ráda, že jsem si stihla koupit ještě tu původní verzi.


It’s turn for my the most favorite makeup brand. Urban Decay. Moondust palette was a gift, I’ve got it from my parents for my first Christmas in London. And it’s perfect. As you can see, one eyeshadow is already gone. Another one is BackTalk palette, I wrote article about it not long time ago, so you can have a look. The last one is Naked original palette, which got new packaging now. However, I am happy I bought old original version.

Poslední kategorií, kterou vám dneska ukážu, jsou paletky od Too Faced. Jak můžete vidět, jejich Glitter paletku mám opravdu moc ráda. Pretty Rich paletka je taky fajn, ale Glitter paletku mám určitě raději.


The last category, which I am going to show you today, is from Too Faced. As you can see I really love their Glitter palette. The Pretty Rich palette is nice as well, but Glitter palette is a little bit more favorable for me.

No a to je celá sbírka mých paletek! Omlouvám se, jsou trochu ušmudlané, ale opravdu jsem vám chtěla ukázat tu realitu, jak moc je používám. Tímhle vším rozhodně nekončím. Už hodně dlouho si brousím zuby na paletku The New Nude od Huda Beauty. Určitě mi dejte vědět do komentářů, kterou z těchto paletek vlastníte nebo byste po ní v obchodě sáhli. Budu se na vás těšit u dalšího článku.

Lucie


That’s all for my eyeshadow palette collection! I am really sorry, some of them are a little bit messy, but I really wanted to show you how much I use them. And I am not done. For sure I will buy another one soon. Next, target it The New Nude from Huda Beauty. If you want, let me know, which eyeshadow palette in my collection is your favorite. See you next time.
Lucie

Sharing is caring!

5 thoughts on “How does eyeshadow palette shopaholic look like?”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *