My Makeup Storage

This post may contain affiliate links. Disclosure here.

Ahoj všichni:)

V dnešním článku se podíváme, jak vypadá můj kosmetický stolek. Dostala jsem ho k 25. narozeninám od mé kamarádky (na instagramu jako @olga_o.o – pokud jste v Londýně, rozhodně zajděte k ní na nehty :)) a od té doby je mým nejoblíbenějším místem v mém pokoji (no možná až po posteli:)). Olga věděla, že se budu stěhovat k příteli a nějaký ten nábytek bude potřeba, takže mě velmi mile překvapila.


Hello everyone:)

In today’s article, we are gonna have a look at my makeup storage table. It was a gift for my 25th birthday from my friend (you can find her on Instagram as @olga_o.o – if you are settled in London and if you like nails or nails extensions go to Olga :)) and from this time it’s my most favorite furniture in our room (maybe second one, after our bed :)). Olga knew that I will move to my boyfriend and that I will need some furniture, so she really surprised me.

Jak můžete vidět, stolek přišel v sadě i se židličkou. Jestli bylo těžké ho sestavit? To nevím, přítel ho sestavil když jsem spala (♥), ale Olga říkala, že to zvládne úplně každý. Tuším, že je původně z eBay, ale nejsem si jistá. Každopádně tam najdete hodně podobných tohoto typu. Teď už ale k jeho samotnému obsahu.


As you can see, the table came with a chair as a set. Was it hard to put it together? I am not sure, my boyfriend fixed it while I was sleeping (♥), but Olga said, that everybody is able to put all stuff together. I think she ordered it from eBay, but it’s not for 100%. Anyway, you will find there a lot of makeup tables. Now let’s move to products.

Vím, vypadá to trošku nepořádně, ale bohužel stále nemám tolik jiného prostoru, kde bych mohla některé věci nechat. Jako první si asi všimnete velkého kufříku – je to šperkovnice, která byla dárek od mého přítele k Vánocům. Pokud byste o ní chtěli samostatný článek, dejte mi vědět do komentářů. Vlevo na stolku mám různé parfémy např. od Ariany Grande nebo Lancôme.


I know, my table looks a little bit messy, unfortunately, I don’t have another storage space. The first thing you can see in the picture is a big white box – it’s jewel box which I got as a Christmas gift from my boyfriend. If you would like to see it in action in another article, just let me know in the comments below. On the left side, you can see my perfumes – from Ariana Grande or Lancôme.

Uprostřed se nachází stojánek na makeup, ve kterém jsou oční linky, řasenky a štětce. Vedle něj je postavený další stojan, tentokrát na rtěnky. Vpravo jsou pak další parfémy a moje kosmetická “cestovní” taštička s produkty, které používám každý den.


In the middle of the table is small storage with my eyeliners, mascaras, and brushes. Next to it is sitting another storage full or lipsticks. On the right side, you can see another perfume and my “travel” makeup bag with products which I use every day.

Pojďme se vrátit zpět do levé části mého kosmetického stolku. Tam se nachází mé největší paletky, které se nevejdou do žádného šuplíku. Psala jsem o nich nedávno článek, jsou to paletky od Jaclyn Hill a BeautyyBird. Pod rtěnkami a štětci je malý prostor, do kterého jsem vložila svou rtěnkovou paletku od MAC a také Naked paletku od Urban Decay.
Napravo jsou pak mé hřebeny a odličovací ubrousky z Primarku.


Let’s go back to the left side of my cosmetics storage. There I put my biggest eyeshadow palettes, which doesn’t fit in any drawer. These palettes are from Jaclyn Hill and BeautyyBird, one of the previous article was about them. Under lipsticks and brushes is little space where I storage my lipstick kit from MAC and Naked palette from Urban Decay. On the right, you can see my brushes and makeup remove tissues from Primark.

Další prostor mi nabízejí šuplíky, kterých je konkrétně pět. Dva po stranách a tři dole. V levém horním šuplíku mám třpytky (Violet Voss a NYX) a tvářenky (Too Faced a Lancôme). V tom pravém je uložen balzám od EOS nebo třeba lepidlo na nehty. Ve spodních třech šuplících mám převážně paletky očních stínů, kterých je myslím požehnaně. Nachází se tam ale třeba také lepidlo na třpytky, další tvářenky nebo umělé řasy, které jsem se do dneška nenaučila používat.


Another space is offered by drawers. I have five of them. Two on sides of the table and three in down part. In left top drawer I storage glitters (Violet Voss and NYX) and blushes (Too Faced and Lancôme). In the right one I put my lip balm from EOS or nail glue. In drawers on the down part of the table I have my eyeshadow palettes, and I have to say I have a lot of them! However you can also find there glitter glue, other blushes or fake lashes which I still don’t know how to use.

Z dnešního dlouhého článku to je vše. Pokud se vám zalíbil nějaký produkt a rádi byste na něj četli recenzi, určitě mi dejte vědět. Budu se těšit u dalšího článku.
Lucie


That’s all for today’s post. If you like any product and if you would like to read some article about it, just let me know. Can’t wait to see you next time.
Lucie

Sharing is caring!

3 thoughts on “My Makeup Storage”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *