Worth The Hype? Too Faced Better than Sex Mascara

This post may contain affiliate links. Disclosure here.

Ahoj krásky:)

V dnešním článku bych se ráda věnovala jednomu velmi známému produktu, ke kterému se jistě řada z vás již distal. Jedná se o Better than sex řasenku od Too Faced. Jak jistě víte, reklama dokáže opravdu velké věci a i proto jsem po ní zatoužila. Její cena je ale opravdu vysoká (cca 500-600 Kč), takže jsem si ji pořídila až tady v Londýně. Otázkou ale zůstává, zda ta řasenka za to opravdu stojí. A na to se podíváme v dnešním článku.


Hi, Beauties:)

In today’s article, I would like to talk about one very famous product, which most of you had already tried. I am going to talk about Too Faced Better than Sex mascara. As you know advertising can do magic, so maybe that’s why I wished to try this mascara. Her price is very high (20 pounds) so when I allowed myself to buy it here in London with my London’s salary. The question is if this mascara worth for it. Continue in reading 🙂

O řasence jsem věděla už hodně dlouhou dobu, ale pořád jsem její koupi odolávala. Slyšela jsem sice na ni samou chválu, ale přesto se mi nechtělo do řasenky vrážet tolik peněz. Až jednou jsme šly s Olgou do Wesfieldu (což je největší obchodní centrum v Londýně a tuším, že i v celé Evropě) a skončily jsme v obchodě s kosmetikou Debenhams. Olga pokukovala po make-upu od Too Faced a já uvažovala nad touto řasenkou. Dokonce jsem dostala kamarádčinu podporu, jak skvělá řasenka je a už jsem šla platit.

Jako vždy začnu asi tím, co vidíme hned na první pohled. Obal řasenky je opravdu roztomilý. Krásná růžovo-fialová barva a stručně jasně nápis Better than sex Mascara. Dodává dojem, že se jedná o opravdu luxusnější řasenku. Žádné přehnané barevné kombinace, přesně tak to mám ráda.


About this mascara, I knew a long time ago, but I resisted. I heard a lot of nice words about it but I just didn’t want to put my money in expensive mascara. However one day, I and Olga went to Westfield (the biggest shopping centre in London, also the biggest one in Europe I guess) and we ended up in the cosmetics shop Debenhams. Olga was about to by makeup and I was looking for this mascara. Even my friend said that is one of the best mascaras so I went to pay for it.

As usual, I am going to talk first about design. Better than Sex mascara has really cute purple-pink design which makes the product looks very luxury. No crazy colors combinations and that is what I like.

Pamatuji si ale jako by to bylo včera, když jsem na instagram dávala story s touto řasenkou a pro srandu jsem napsala jestli je opravdu lepší, než sex. Hned jsem dostala zprávu od kamarádky, která pracuje v Sephoře. Stálo v ní, že většina zákazníků ji reklamuje, protože je tak suchá, že se s ní téměř nedá nic dělat. Vyděsilo mě to – protože jsem četla tolik skvělých recenzí – a trochu to zmenšilo mé očekávání. Nicméně jsem ji vyzkoušela. Řasenka je opravdu suchá. Nová řasenka přece vypadá úplně jinak. Krásné řasy s ní nevykouzlíte. Původně jsem ji chtěla hned zahodit, ale za tolik peněz jsem jí zkusila dát ještě šanci. Dávám ji na jinou řasenku. Jako první dám lehkou vrstvu jiné řasenky a pak look doladím řasenkou od Too Faced. Je to ale škoda. A opravdu nerozumím tomu, proč o ní všichni tolik mluví.


It seems like yesterday when I made my insta story with this mascara. Just for fun, I asked if it’s really better than sex. After one minute I got a message from my friend working in Sephora. She said that almost all customers are complaining that mascara is very dry and they are not able to use it. It made me worry a little bit – because I read so many good reviews – and honestly, it made less excited. I tried it anyway. Mascara is really dry. A new one shouldn’t look like that. It’s not possible to make nice lashes with super dry mascara. I was about to throw it but after I changed my mind, just because I paid a lot. So I gave her another chance. When I do my lashes I use two mascaras. First any wet mascara, just to make little a layer. After that, I put mascara from Too Faced. However, what a pity. I really don’t understand why everybody says this mascara is magic.

Za mě tedy bohužel ne. Určitě mi dejte vědět do komentářů, jestli máte s touto řasenkou zkušenost nebo jste si plánovali/plánujete ji pořídit. Hezký den všem.

Lucie


Unfortunately, I don’t recommend this mascara at all. Let me know in comments below if you tried this product or if you would like to buy it. Have a nice day.

Lucie

Sharing is caring!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *